Techniki manipulacji - Sergiusz Kizińczuk - audiobook

Techniki manipulacji audiobook

Sergiusz Kizińczuk

3,8

17 osób interesuje się tą książką

Opis

Jak za pomocą kilku słów nakłonić kogoś do zachowania się w taki sposób, jak Ty chcesz?

Czy tego chcesz, czy nie, z manipulacją stykasz się każdego dnia wiele razy. O tym, że dałeś się zmanipulować, przekonujesz się zwykle po czasie. Czasem kupisz coś, co nie jest Ci do niczego potrzebne, czasem pod wpływem manipulacji podejmiesz jakąś niekorzystną decyzję. Targają wtedy Tobą różne emocje – od złości na samego siebie, do podziwu dla inwencji i umiejętności manipulatora.

Jak wiesz, słowa mają ogromną moc. Trzeba tylko umieć ją wykorzystać. Możesz się tego nauczyć. Pomoże Ci w tym publikacja pt. "Techniki manipulacji". Przeczytanie tej książki spowoduje, że nauczysz się manipulować innymi w sposób niedostrzegalny dla otoczenia.

Uświadom sobie fakt, iż między wywieraniem wpływu, perswazją czy manipulacją nie ma absolutnie żadnej istotnej różnicy! Bez względu na to, jakich słów użyjesz, cel jest zawsze jeden i ten sam: przekonać drugą osobę, by zachowywała się zgodnie z Twoimi założeniami.

Czytając tę książkę, dowiesz się, jak działają i jakich metod oraz sposobów używają sprzedawcy, negocjatorzy, przedstawiciele handlowi, a nawet oszuści.

"Po przeczytaniu tej publikacji człowiek zdaje sobie sprawę, że prawie codziennie staje się ofiarą manipulacji. Bardzo ważne jest, aby móc się skutecznie przed nią bronić. I to właśnie jest opisane w sposób zrozumiały dla każdego człowieka. Dlatego polecam wszystkim - nie dajcie się!"

Andrzej

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 4 godz. 36 min

Lektor: Sergiusz Kizinczuk

Oceny
3,8 (236 ocen)
82
61
58
26
9
Sortuj według:
Darkenstile

Nie oderwiesz się od lektury

dobra książka
00
UrielPl

Nie oderwiesz się od lektury

Ciekawie wyjaśnione aspekty manipulacji które na pewno przydadzą się w życiu zarówno w dziedzinie marketingu jak i w zwykłej obronie przed oszustami.
00
Jacek0001

Z braku laku…

Mnóstwo ogólników.
00
Joanna_Piaseczna

Całkiem niezła

moze być, duzo technik sprzedazowych malo w kontekscie wspolzycia spolecznego
00
ajurkowska

Nie oderwiesz się od lektury

Dobra książka
00

Popularność