Długo i szczęśliwie #2 Mine to hold - Madison Natasha - książka

Długo i szczęśliwie #2 Mine to hold książka papierowa

Madison Natasha

0,0

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi dla zakupu od 50,00 zł)

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy

47,90 zł
od 24,00 zł w Klubie Mola Książkowego

-50%
Zbieraj punkty w Klubie Mola Książkowego i kupuj ebooki, audiobooki oraz książki papierowe do 50% taniej.
Dowiedz się więcej.
Opis

W dniu ślubu wszystko powinno być idealne, prawda?

Wieczorem w przededniu swojego ślubu Shelby dostaje na skrzynkę mailową wyznanie miłosne od narzeczonego. Tylko że nie jest ono przeznaczone dla niej. Jej przyszły mąż wysłał je przez pomyłkę.

Dla Westona pełnienie roli świadka na ślubie jego najlepszego przyjaciela jest prawdziwym zaszczytem. Chwilę potem jednak niespodziewanie jego świat się wali, gdy wychodzi na jaw, że przyszły pan młody sypiał z jego dziewczyną. Związek Westona okazał się jednym wielkim kłamstwem. Korzysta więc z pierwszej okazji, aby wyjechać z miasta, jak najdalej od swojej byłej.

Wyrusza razem z Shelby, niedoszłą panna młodą, w podróż, która miała być jej podróżą poślubną. Oboje szybko przekonują się jednak, że drinki z palemką fatalnie się komponują ze złamanymi sercami. Weston nie powinien pragnąć Shelby, ale nic nie może na to poradzić. Nigdy nikogo nie pragnął bardziej.

A co, jeśli to jemu od zawsze pisane było wziąć ją w objęcia?

Poznaj kolejny tom serii Długo i szczęśliwe, w której wszystko zaczyna się od ślubów… do których ostatecznie nie doszło. Mine to hold to słodki, małomiasteczkowy romans, który rozkocha w sobie wszystkie fanki motywu friends to lovers.

Ta historia jest naprawdę SWEET.
Sugerowany wiek: 18+

Liczba stron: 320

Tłumacz: Bochenek Karolina

Format (wymiary): 13.5x20.5cm

ISBN: 9788383710464

Oceny
0,0
0
0
0
0
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.