Długa droga - Poznakow Katarzyna - książka

Długa droga książka papierowa

Poznakow Katarzyna

0,0

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi dla zakupu od 50,00 zł)

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy


Opis

Rok 1944, Marsylia. Magdalena rezygnuje z powrotu do Polski i wybiera się do Bangkoku. Nic jej już ani w Polsce, ani we Francji nie trzyma. Rozczarowana swoimi przeżyciami, bezwolnie poddaje się podróży do Azji. Po drodze zatrzymuje się w Malezji, gdzie poznaje uroki orientalnego miasta, w tym niebezpieczną przyjemność palenia opium. Dociera w końcu do Bangkoku, gdzie szybko wciąga ją życie towarzyskie słynnego hotelu Oriental. Spotyka barwne postaci z całego świata i wykorzystuje szansę na realizację swoich marzeń. Kiedy dostaje propozycję powrotu do Europy, waha się. W kalejdoskopie różnych wydarzeń decyduje się towarzyszyć Alexowi w podróży po Tajlandii.

Czy Magdalena znajdzie siłę na powrót do Europy? Czy ta historia emocjonalnego wyzwolenia młodej Polki, uwięzionej w dylematach i stereotypach wyniesionych z domu, ma szansę na szczęśliwe zakończenie?

Długa droga” to obietnica intensywnych przeżyć w innym, nieznanym świecie i poznania polaryzujących postaci. Więcej o książce i autorce na blogu Love&Landscape [www.katarzynapoznakow.pl].

Patroni: czytajmy polskich autorów, bookeriada.pl, obsesje

Liczba stron: 586

Format (wymiary): 14.0x20.0cm

ISBN: 9788378054603