Cormoran Strike prowadzi śledztwo. Niespokojna krew. Część 2 - Robert Galbraith, J.K. Rowling - audiobook

Cormoran Strike prowadzi śledztwo. Niespokojna krew. Część 2 audiobook

Robert Galbraith, Rowling J.K.

4,7

32 osoby interesują się tą książką

Opis

Gdy prywatny detektyw Cormoran Strike odwiedza w Kornwalii ciężko chorą ciotkę, kontaktuje się z nim kobieta, której matka w 1974 roku zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Strike jest zaintrygowany – nigdy nie pracował nad sprawą sprzed kilkudziesięciu lat. Mimo nikłych szans na powodzenie dopisuje zlecenie do długiej listy dochodzeń, które prowadzi ze swoją wspólniczką Robin Ellacott.

Tymczasem Robin boryka się z trudnościami w życiu prywatnym. Na dodatek zarówno ona, jak i Strike zmagają się z uczuciami, których doświadczają w łączącej ich relacji.

Badając okoliczności zaginięcia kobiety, para detektywów staje w obliczu piekielnie skomplikowanych tropów, wśród których są psychopatyczny morderca, nie zawsze godni zaufania świadkowie, a także karty tarota. Okazuje się, że nawet sprawy sprzed dekad mogą stanowić śmiertelne zagrożenie.

Robert Galbraith to pseudonim J.K. Rowling.

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 19 godz. 52 min

Lektor: Robert Galbraith

Oceny
4,7 (391 ocen)
291
89
10
1
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
Sengatime

Nie oderwiesz się od lektury

Troszkę zbyt przepastna, ale jednocześnie najlepsza z cyklu. Wątki zostały ujarzmione, ilość postaci pojawiająca się w książce nieco ograniczona, co sprawiło że mimo, że fabuła jest rozbudowana to cały czas jest przejrzysta. Rozwiązanie jest zaskakująco świeże. Wątki obyczajowe lekko spowalniają akcję, ale dodają także realizmu śledztwu i dopełniają obraz codzienności bohaterów.
20
ewu_kowalska

Nie oderwiesz się od lektury

Stuhr rzadzi !! jeden lektor jak słuchowisko :) a książka wciąga, zaskakuje i ciekawi tak jak poprzednie części. polecam
20
Maciejowa123

Nie oderwiesz się od lektury

Intryga pierwsza klasa
00
ewakurz

Nie oderwiesz się od lektury

Super książka
00
Klimaciki

Nie oderwiesz się od lektury

Cudowna! Fabuła, styl i podtrzymywane napięcie, wszystko na pięć gwiazdek
00

Popularność