Bzdurki, czyli bajki dla dzieci(i)innych. Audiobook - Artur Andrus - audiobook

Bzdurki, czyli bajki dla dzieci(i)innych. Audiobook audiobook

Artur Andrus

4,8

64 osoby interesują się tą książką

Opis

Czerwony Kapturek, od ślubu z gajowym zwany Żoną Zielonej Czapki, w imieniu bohaterów starych bajek stanowczo domaga się nowych historii. Bo ile razy można być wyciąganym z brzucha wilka, gubić pantofelek czy uciekać z piernikowej chatki? Każdemu by się znudziło! Trzeba więc szybko pisać inne bajki! A kiedy zabiera się do tego Artur Andrus, należy być przygotowanym na wszystko: spotkanie ze smoczycą Eulalią Wawelską, studiującą na Uniwersytecie Czwartego Wieku przed Naszą Erą, dentystą, którego rozbolał ząb, niedźwiedziem szukającym ciszy w mieście (bo w lesie ciągle ktoś tupie, ryje, kaszle, chrapie, charczy i mlaszcze), Dziadkiem Niejadkiem, który lubi jeść, ale nie lubi jeździć i innymi niezwykłymi postaciami. Może nawet trzeba będzie wziąć udział w konkursie na wyroby z rzodkiewek!

Artur Andrus – dziennikarz (w latach 1994–2017 pracował w Programie Trzecim Polskiego Radia, od 2005 jest gościem „Szkła kontaktowego” w TVN24), poeta, autor tekstów piosenek, piosenkarz, artysta kabaretowy i konferansjer. Niezastąpiony Jonathan Owens w serialu kabaretowym „Spadkobiercy”. Autor książek: „Popisuchy”, „Każdy szczyt ma swój Czubaszek” (z Marią Czubaszek), „Boks na ptaku, czyli każdy szczyt ma swój Czubaszek i Karolak”, „Blog osławiony między niewiastami” oraz „Vietato fumare, czyli reszta z bloga i coś jeszcze”.

W 2010 roku zdobył tytuł Mistrza Mowy Polskiej. Nagrał kilka płyt, m.in. „Myśliwiecka”, „Cyniczne córy Zurychu” i „Sokratesa 18”.

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 1 godz. 16 min

Lektor: Artur Andrus

Oceny
4,8 (696 ocen)
589
78
19
4
6
Sortuj według:
Beatrix130

Nie oderwiesz się od lektury

Takie proste a takie genialne. Można tego słuchać wielokrotnie a i tak się nie znudzi.
00
daffodila

Nie oderwiesz się od lektury

uśmialiśmy się po pachy
00
k_regosz

Nie oderwiesz się od lektury

Twórczy twórca do wielokrotnego użytku 😀
00
AmeliaKotkowa

Nie oderwiesz się od lektury

Fajne bajki. Polecam.
00
anulka_sl

Nie oderwiesz się od lektury

fajna
00

Popularność