Hip, hip, KURA! Tom 3 - Justyna Bednarek - audiobook
BESTSELLER

Hip, hip, KURA! Tom 3 audiobook

Justyna Bednarek

4,9

79 osób interesuje się tą książką

Opis

Trzeci tom ciepłej, mądrej i arcyzabawnej serii Justyny Bednarek, uwielbianej i wielokrotnie nagradzanej autorki książek dla dzieci. O czterech temperamentnych kurach, które wprowadzają sporo pozytywnego zamieszania w pięcioosobowej i tylko z pozoru zwyczajnej rodzinie Ogórków.

Tym razem rodzina Ogórków wraz z kurami znajdują się w nie lada tarapatach. Wojtek dostaje w prezencie telefon, który przejmuje władzę nad całą rodziną. Niewyjaśnione połączenia, zagadkowe SMS-y i pojawiające się znikąd przedziwne zdjęcia. Kolejny raz kury będą musiały wziąć sprawy w swoje pazury i nie dać się pokonać smartfonowi!

Seria Kury to napisana z dużą wrażliwością na dziecięcy świat opowieść o tym, że różnorodność jest bogactwem. O wzajemnym szacunku, dystansie do siebie i otwarciu na zaskakującą codzienność. Bez zadęcia, niby na wesoło, ale przecież o ważnych sprawach. Błyskotliwy i zabawny tekst niepowtarzalnej Justyny Bednarek doskonale uzupełniają brawurowe ilustracje Niki Jaworowskiej-Duchlińskiej.

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 2 godz. 7 min

Lektor: Julia Łukowiak

Oceny
4,9 (89 ocen)
82
4
2
0
1
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
AnnaSukhodolska

Nie oderwiesz się od lektury

Najfajniejsza część 💕
40
MeganFox

Nie oderwiesz się od lektury

polecam całą serię
40
johnnybegood

Nie oderwiesz się od lektury

Bardzo Polecam 🥰😘😘🥰😊
30
DanAda83

Nie oderwiesz się od lektury

Fajnie kury tam są
30
malgorzata_zochowska13

Nie oderwiesz się od lektury

Nie mogę się oderwać.
30

Popularność