Jadzia Pętelka idzie do dentysty - Barbara Supeł - audiobook
BESTSELLER

Jadzia Pętelka idzie do dentysty audiobook

Supeł Barbara

4,8

94 osoby interesują się tą książką

Opis

Czas na okresowy przegląd zębów. Rodzina Pętelków wybiera się do dentysty. Pani doktor jest bardzo miła, wszystko spokojnie i cierpliwie tłumaczy. Staś ma malutką dziurkę w ząbku, więc dentystka zakłada plombę. Niebieską! Super! Jadzia też chce kolorową plombę. Ciekawe, czy ząbki Jadzi okażą się zdrowe?

„Jadzia Pętelka” to seria dedykowana najmłodszym czytelnikom. W każdej części maluchy oraz ich rodzice mają szansę rozpoznać sytuacje z własnej codzienności. Podążając za tytułową bohaterką, odkryją więc sposoby na wyciszenie przed snem, oswoją temat kąpieli, mycia zębów czy siusiania do nocnika, wspólnie przygotują się do wyjścia na spacer. Dzięki prostemu językowi, krótkim tekstom, elementom aktywizującym oraz czytelnym, zabawnym ilustracjom lektura przyciągnie uwagę dziecka i wesprze je w stawianiu czoła codziennym maluszkowym wyzwaniom.

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 0 godz. 6 min

Oceny
4,8 (262 oceny)
234
17
4
1
6
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
zielinka-a

Nie oderwiesz się od lektury

Kajeheoeie
00
DziewczynyMaliny

Nie oderwiesz się od lektury

wajna książka czytałam pierszą cześć
00
mwolowska

Nie oderwiesz się od lektury

:)
00
AgnieszkaWozniak78

Nie polecam

nie da się odpalić
00
aniazsk

Dobrze spędzony czas

Książka super, świetnie przygotowuje do pierwszej wizyty u dentysty. Niestety nie mogę przekonać się do lektora, zupepnie mi nie pasuje do tej serii.
00

Popularność