Bajka o tym, jak Gucio, Leoś i Tadziu pogodzili pokłócone bajki - Ewa Ruszkiewicz - audiobook

Bajka o tym, jak Gucio, Leoś i Tadziu pogodzili pokłócone bajki audiobook

Ewa Ruszkiewicz

0,0
9,90 zł

Opis

Dla trzech braci - Gucia, Leosia i Tadzia - zabawa to priorytet. Gdy oczami wyobraźni na horyzoncie widzą nudę, są gotowi pobawić się w koronawirusa, sanepid, kwarantannę albo we… fryzjera. Ale gdy do ich pokoju przylatuje mucha, która z kolorowego plecaka wyciąga transparent z napisem S.O.S., chłopacy już wiedzą, że gdzieś potrzebna jest pomoc. Gdzie tym razem? Ta informacja zmroziłaby każdego! W bibliotece kłócą się… postaci z bajek! Wszystko przez to, że coraz mniej dzieci przychodzi wypożyczać książeczki. Między bibliotecznymi półkami wieje nudą, więc i z nerwów i irytacji dochodzi tam do awantur i bitew.

Chociaż Gucio, Leoś i Tadziu sami często kłócą się o wszystko, to jednak tym razem znajdują sposób na pogodzenie bajkowych bohaterów. Jaki? Banalnie prosty, który jest dosłownie na wyciągnięcie ręki...

Bajka o tym, jak Gucio, Leoś i Tadziu pogodzili pokłócone bajki”  to opowieść o zgodzie, porozumieniu i otwarciu na drugiego człowieka. O rozmowie, słuchaniu i empatii. To literacka przygoda z bajkowymi bohaterami, którzy nie są idealni - kłócą się, złoszczą i przeżywają różne emocje, bo takie po prostu jest życie.

Audiobooka posłuchasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

MP3 (spakowane ZIP)

Czas: 0 godz. 41 min

Lektor: Maciej Melcer