Wydawca: Focus English School s.c. Kategoria: Języki obce Język: polski Rok wydania: 2014

Apteka i lekarstwa w angielskim ebook

Focus English School

(0)

Ebooka przeczytasz na:

e-czytniku EPUB
tablecie EPUB
smartfonie EPUB
komputerze EPUB
Czytaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Czytaj i słuchaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Zabezpieczenie: watermark Przeczytaj fragment ebooka

Opis ebooka Apteka i lekarstwa w angielskim - Focus English School

Zestaw podstawowych wyrazów i zwrotów w języku angielskim dotyczących apteki i lekarstw. W pierwszej części ebooka przedstawione są wyrazy z podziałem na rzeczowniki i czasowniki przetłumaczone na język polski. Zamieszczone jest również tłumaczenie polskich wyrazów na język angielski. Pozwala to na lepsze opanowanie przerabianego słownictwa. W drugiej części znajdują się ćwiczenia pozwalające na łatwe zapamiętywanie wyrazów dzięki formatowi ebooka w postaci Mobile Flashcards. W skład zestawu wchodzi również wymowa angielskich wyrazów w formie uproszczonej transkrypcji fonetycznej. Pozwala ona na naukę wymowy bez znajomości symboli fonetycznych. Format ebooka pozwala na wygodną i skuteczną naukę angielskiego słownictwa z wykorzystaniem urządzeń przenośnych jak również komputerów stacjonarnych. Dzięki możliwościom czytników wykorzystywanych do odczytu ebooków możliwe jest bardzo łatwe odszukiwanie konkretnych wyrazów, które zostały umieszczone w spisie treści.

Opinie o ebooku Apteka i lekarstwa w angielskim - Focus English School

Fragment ebooka Apteka i lekarstwa w angielskim - Focus English School


-

Wstęp »


-

English Mobile Flashcards jest to ebook, przeznaczony do urządzeń mobilnych, a w szczególności do smartfonów. Umożliwia on swobodną naukę języka angielskiego bez konieczności dostępu do internetu, a także wygodne poruszanie się po całej jego zawartości oraz formatowanie tekst dzięki możliwościom czytnika.
 

Ebook zatytułowany: Apteka i lekarstwa w angielskim adresowany jest do osób uczących się angielskiego na poziomie średniozaawansowanym. W skład zestawu wchodzą tłumaczenia słów i wyrażeń na język polski i angielski wraz z utwalającymi ćwiczeniami w postaci Mobile Flashcards.


-

Angielski-polski »


-

Aby przeczytać tę książkę w całości, kup ją w księgarni www.legimi.com.