Tydzień w Legimi. Co czytamy? / Podaruj książki / Recenzujemy Życie Sus / M. Witkiewicz w Prologu

Artur Wasilewski 06.04.2020

Co tam w Legimi? Jak co tydzień – dodajemy kolejne książki. Interesujących tytułów do czytania i słuchania zatem nie zabraknie. Witamy również kolejnego wydawcę w abonamencie, recenzujemy, a także przypominamy, że zamówić u nas możesz dowolny tytuł na prezent (albo najlepiej wszystkie, bez limitu). Spokojnego tygodnia!

Bestsellery tygodnia
1. C. Reilly, Złączeni nienawiścią
2. Remigiusz Mróz, Ekstradycja
3. Lisa Gardner, Szukaj mnie
4. Emilia Szelest, Układ idealny
5. Magdalena Knedler, Położna z Auschwitz

Premiery tygodnia
1. R. Ćwirlej, Jedyne wyjście
2. Magdalena Majcher, Życie oparte na kłamstwach
3. Michał Larek, Chirurg
4. Julia Fiedorczuk, Pod słońcem
5. K. Macios, Czarne morze

W tym tygodniu recenzujemy…
Życie Sus Jonasa T. Bengtssona. Dania jednoznacznie kojarzy nam się z państwem dobrobytu, więc już sama zmiana tej scenerii jest wywrotowa. Nie będzie tu hygge, a raczej stara kanapa i jointy. Sus mimo, że ma dopiero 19 lat, jest już doświadczona i brutalnie zweryfikowana przez życie. Gardzi ludźmi, bo jeszcze nie zdążyła ich znienawidzić. I przygotowuje się na najgorsze, które dopiero ma nadejść. Do przeczytania pełnej recenzji zapraszamy na naszego bloga, a po samą książkę do Legimi.

Witamy (ponownie) wyd. Oficynka
Trochę się stęskniliśmy, więc tym bardziej cieszymy się, że w ub. tygodniu specjalizujące się w rodzimej literaturze popularnej (szczególnie sensacyjno-kryminalnej) wyd. Oficynka ponownie udostępniło swoje tytuły w abonamencie. 

Magdalena Witkiewicz w Prologu
Sytuacja wyjątkowa, niestandardowy jest zatem i najnowszy odcinek Prologu, którego bohaterką, ale i poniekąd autorką jest M. Witkiewicz. Pisarki przedstawiać szerzej nie trzeba, posłuchać – zdecydowanie warto!

Książka na prezent?
Nikogo nie trzeba przekonywać, że to zawsze dobry pomysł. Przypominamy zatem, że w Legimi dowolny tytuł można kupić nawet 50% taniej dzięki punktom w Klubie Mola Książkowego. Jeśli jednak wolisz podarować nieograniczony dostęp do książek, zamów voucher na ebooki i audiobooki bez limitu.

Tradycyjnie już zapraszamy do buszowania między naszymi półkami i wrzucania kolejnych tomów do wirtualnych biblioteczek.

Kategorie: