Watch Dogs - mapy i sekrety - poradnik do gry - Patrick "Yxu" Homa - ebook

Watch Dogs - mapy i sekrety - poradnik do gry ebook

Patrick "Yxu" Homa

0,0

Opis

Poradnik Watch_Dogs - Mapy, sekrety i atrakcje Chicago zestawia najważniejsze dodatkowe elementy tej produkcji, pomagając między innymi w pozyskaniu wszystkich sekretów (znajdziek) oraz w doświadczeniu wszystkich opcjonalnych czynności oferowanych przez grę. W poradniku znalazły się przede wszystkim informacje na temat odnajdywania śladów powiązanych z handlem ludźmi, telefonami na kartę, kodami QR, osobami zaginionymi i handlem bronią. Oprócz tego podane zostały dokładne lokalizacje i sposoby zaliczania naruszeń prywatności, wież ctOS-u, włamań do ctOs-u i punktów Hotspots. Kolejny duży rozdział niniejszego poradnika zestawia wszystkie bary, restauracje i najważniejsze sklepy znajdujące się w Chicago (apteki, odzieżowe, z bronią, z komponentami itp.). W dalszej części poradnika znalazły się rozdziały dotyczące zaliczania dostępnych mini-gier (szachy, poker, NVZN i inne) oraz odkrywania wspomnień. Bardzo istotną informacją jest to, że poradnik ten wzbogacony został wieloma mapami wykonanymi w wysokiej rozdzielczości, które powinny być bardzo pomocne w odnajdywaniu ważnych lokacji. Watch_Dogs jest przygodową grą akcji z otwartym światem, w której przemierzamy tereny amerykańskiego miasta Chicago. Głównym bohaterem gry jest 38-letni haker Aiden Pearce i oprócz szeregu głównych misji czeka na niego cała masa opcjonalnych zajęć.

Poradnik Watch_Dogs - Mapy, sekrety i atrakcje Chicago zawiera:

 • Informacje na temat lokalizacji śladów powiązanych ze wszystkimi dostępnymi rodzajami śledztw (Handel ludźmi, Telefony na kartę; Kody QR, Osoby zaginione, Handel bronią);
 • Informacje na temat lokalizacji oraz sposób zaliczania dodatkowych aktywności (Naruszenia prywatności, Wieże ctOS-u, Włamania do ctOs-u, Punkty Hotspots);
 • Informacje na temat lokalizacji wszystkich barów, restauracji i sklepów;
 • Sposoby rozwiązywania i miejsca zaliczania mini-gier;
 • Informacje na temat lokalizacji wszystkich wspomnień Aidena;
 • Zestaw map Chicago w wysokiej rozdzielczości.

Poradnik do gry Watch Dogs - mapy i sekrety ułatwi bezproblemowe odnalezienie sekretów, a także sprawdzenie dodatkowych czynności dostępnych w grze, a w tym mini-gier. Na załączonych mapach zaznaczone zostały ponadto wszystkie istotne elementy gry.

Watch Dogs - mapy i sekrety - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

 • QR Kody
 • 01 - 08 (QR Kody)
 • Zaginione osoby (Missing Persons)
 • Handel ludźmi (Human traffic)
 • Wieże ctOS
 • Handel bronią (Weapons trade)
 • 09 - 16+ (QR Kody)
 • Centra Kontroli ctOS
 • Telefony na kartę (Burner phones)
 • #1 Mad Mile (Centra Kontroli ctOS)

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
czytnikach certyfikowanych
przez Legimi
Windows
10
Windows
Phone

Liczba stron: 67

Odsłuch ebooka (TTS) dostepny w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
Oceny
0,0
0
0
0
0
0Watch_Dogsmapy i sekretyporadnik do gry

autor: Patrick "Yxu" Homa

Copyright © wydawnictwo GRY-OnLine S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

www.gry-online.pl

Nieautoryzowane rozpowszechnianie całości lub fragmentu niniejszej publikacji w jakiejkolwiek postaci jest zabronione bez pisemnego zezwolenia GRY-OnLine S.A.

Prawa do użytych w tej publikacji tytułów, nazw własnych, zdjęć, znaków towarowych i handlowych, itp. należą do ich prawowitych właścicieli.

Publikacja przeznaczona jest wyłącznie do użytku prywatnego. Nie może być sprzedawana, odsprzedawana lub udostępniana publicznie osobom trzecim bez pisemnej zgody GRY-OnLine S.A.

Ilustracja na okładce - wykorzystana za zgodą © Shutterstock Images LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zgoda na wykorzystanie wizerunku podpisana z Shutterstock, Inc.

Poradnik w wersji WWW znajdziesz na stroniewww.gry-online.pl/S024.asp?ID=1516

[email protected]

Spis treści

Watch Dogs - mapy i sekrety - poradnik do gry

Centra Kontroli ctOS

#1 Mad Mile

#2 Brandon Docks

#3 The Wards

#4 Pawnee

Wieże ctOS

Włamania do ctOS (ctOS Breach)

01-04

05-08

09-12

13-16

Naruszenia prywatności (Private Invasion)

01 - 10

11 - 15

QR Kody

01 - 08

09 - 16+

Handel ludźmi (Human traffic)

Zaginione osoby (Missing Persons)

Telefony na kartę (Burner phones)

Handel bronią (Weapons trade)

Sklepy, bary i restauracje

Hotspoty i SongSneak (zdobywanie piosenek)

Zajęcia w mieście (minigry i wyzwania)

Poker i szachy

Wyzwania NVZN i Cash Run

Picie alkoholu i 3 kubełki

Cyfrowe odloty (Digital trips)

Nagrania głosowe (Audiologi)

Watch Dogs - mapy i sekrety - poradnik do gry

PoradnikWatch_Dogs - Mapy, sekrety i atrakcje Chicago zestawia najważniejsze dodatkowe elementy tej produkcji, pomagając między innymi w pozyskaniu wszystkich sekretów (znajdziek) oraz w doświadczeniu wszystkich opcjonalnych czynności oferowanych przez grę. W poradniku znalazły się przede wszystkim informacje na temat odnajdywania śladów powiązanych zhandlem ludźmi, telefonami na kartę, kodami QR, osobami zaginionymi i handlem bronią. Oprócz tego podane zostały dokładne lokalizacje i sposoby zaliczania naruszeń prywatności, wież ctOS-u, włamań do ctOs-u i punktów Hotspots. Kolejny duży rozdział niniejszego poradnika zestawia wszystkie bary, restauracje i najważniejsze sklepy znajdujące się w Chicago (apteki, odzieżowe, z bronią, z komponentami itp.). W dalszej części poradnika znalazły się rozdziały dotyczące zaliczania dostępnych mini-gier (szachy, poker, NVZN i inne) oraz odkrywania wspomnień. Bardzo istotną informacją jest to, że poradnik ten wzbogacony został wieloma mapami wykonanymi w wysokiej rozdzielczości, które powinny być bardzo pomocne w odnajdywaniu ważnych lokacji. Watch_Dogsjest przygodową grą akcji z otwartym światem, w której przemierzamy tereny amerykańskiego miasta Chicago. Głównym bohaterem gry jest 38-letni haker Aiden Pearce i oprócz szeregu głównych misji czeka na niego cała masa opcjonalnych zajęć.

Poradnik Watch_Dogs - Mapy, sekrety i atrakcje Chicago zawiera:

Informacje na temat lokalizacji śladów powiązanych ze wszystkimi dostępnymi rodzajami śledztw (Handel ludźmi, Telefony na kartę; Kody QR, Osoby zaginione, Handel bronią);

Informacje na temat lokalizacji oraz sposób zaliczania dodatkowych aktywności (Naruszenia prywatności, Wieże ctOS-u, Włamania do ctOs-u, Punkty Hotspots);

Informacje na temat lokalizacji wszystkich barów, restauracji i sklepów;

Sposoby rozwiązywania i miejsca zaliczania mini-gier;

Informacje na temat lokalizacji wszystkich wspomnień Aidena;

Zestaw map Chicago w wysokiej rozdzielczości.

Patrick "YxU" Homa (www.gry-online.pl)

Centra Kontroli ctOS

Watch_Dogs - Centra Kontroli ctOS

Opis Watch_Dogs - Centra Kontroli ctOS

Centrum Kontroli 1

- Pierwsze

centrum kontroli we wschodniej części Mad Mile.

Centrum Kontroli 2

- Drugie

centrum kontroli na południu dzielnicy Brandon Docks.

Centrum Kontroli 3

- Trzecie

centrum kontroli zlokalizowane jest w centrum The Wards przy autostradzie.

Centrum Kontroli 4

- Czwarte

centrum kontroli na wyspie w Pawnee.

Centra Kontroli (ctOS Control Center) są to serwerownie system monitorowania. Na każdą dzielnicę przypada jedna z tych pilnie strzeżonych siedzib. Domyślnie dostępna jest dzielnica Parker Square, a pozostałe stają się dostępne do odblokowania po ukończeniu misji "Open your world". W tej misji odblokujesz sieć The Loop. Dlaczego warto zdobywać te punkty? Otóż bez dostępu do serwerów ctOS nie będziesz w stanie w pełni korzystać z możliwości profilera, czyli skanować otaczających cię ludzi. Odblokowanie centrali daje również dostęp do odblokowania dostępu do wież (ctOS Tower), które to z kolei wskażą ci na mapie lokalizację wszystkich ciekawych punktów i znajdziek.

Kamera z widokiem na serwer

Dostanie się do każdego z punktów wymaga każdorazowo: zdobycia hasła dostępu, oraz dostanie się do terminala. W przypadku serwerów terminal musi zostać obsłużony osobiście, więc nie możesz dokonać tego zdalnie za pomocą kamery, ani także ze zbyt dużej odległości. Po rozpoczęciu hackowania analogicznie jak w przypadku misji fabularnych - czeka cię rozwiązanie prostej mini-gry hackerskiej. Misje te można wykonać tak po cichu jak również eliminując każdego napotkanego przeciwnika. Jednak dla zaliczenia zadania musisz również poza dostaniem się do komputera bezpiecznie uciec z placówki. Poniżej opisano metody ukończenia tych zadań opcją skradania.

#1 Mad Mile

Podnośnik

Podejdź do budynku od strony południowej. Dostrzeżesz tam niebieski podnośnik, dzięki któremu dostaniesz się za mur. Na dachu aktywuj profiler i odnajdź najbliższą kamerę do przechwycenia. Teraz musisz zlokalizować człowieka posiadającego klucz dostępu do serwera. W tym celu musisz skanować każdego kolejnego strażnika, aż przy właściwym kolor zmieni się na niebieski.

Strażnik z kodami dostępu

W tej bazie wartownik z kodem znajduje się w północnej części placu i porusza się w pobliżu środka. Jeśli nie możesz zaobserwować go z kamer przemysłowych spróbuj kamery przyczepionej u jednego z ochroniarzy.

Przykładowe miejsce umieszczenia wabika

Gdy przechwycisz kody dostępu zeskocz z dachu i ukryj się za filarem. Teraz użyteczny będzie jeden z dostępnych gadżetów jakim jest wabik. Rzuć go dalej niż stoi wartownik stojący plecami do ściany strzegący wejścia do terminalu. Aktywuj go dopiero, gdy będziesz pewny, że nie wykryje cię strażnik za filarem. Po włączeniu urządzenia szybko wbiegnij do pomieszczenia i schowaj się za osłoną.

Swobodny dostęp do terminala

Będąc wewnątrz pozbieraj kilka przydatnych składników do tworzenia obiektów i zajmij się rozpracowaniem system. Typowo hackowanie serwera sprowadzać się będzie do rozwiązania mini-gry z kilkoma etapami. Zwróć uwagę na to, że jeśli rozpoczniesz hacking będąc wcześniej zauważonym, proces może zostać przerwany, gdy zostaniesz uderzony/postrzelony.

Szyba zasłonięta roletą

Wyjmij teraz pistolet z tłumikiem I rozbij szybę od północnej strony. Na filarze przy wejściu dostrzeżesz przełącznik, który podnosi rolety. Teraz biegnij lub chowaj się za osłonami kierując się w stronę północnej bramy. Za filarem przed bramą może stać jeszcze jeden strażnik, więc nie daj się zaskoczyć.

#2 Brandon Docks

Brama od zachodniej strony

Udaj się do bramy do wieżyczki od zachodniej strony bazy. Otwórz ją i wejdź na piętro. Wyeliminuj snajpera przy oknie, możesz również zabrać jego broń do swojej kolekcji. Po środku placu powinieneś dostrzec mały budyneczek - tam znajduje się terminal.