The Legacy - Julia Brylewska - audiobook

The Legacy audiobook

Julia Brylewska

4,6

18 osób interesuje się tą książką

Opis

Jednotomowa historia autorki bestsellerowych serii „Inferno” i „Gods of Law”!
Fallon Helling po śmierci rodziców musiała dorosnąć znacznie szybciej niż jej rówieśnicy. Dziewczyna żyje z dnia na dzień, pracując w małej cukierni niedaleko serca nowojorskiego Brooklynu, aby zapewnić młodszemu bratu wszystko, czego ona nigdy nie miała.
Jednocześnie Fallon próbuje zapomnieć o rodzinie Emersonów, choć wielki budynek w centrum miasta, na którym widnieje ich nazwisko, wcale w tym nie pomaga. Rana, jaką pozostawił na jej sercu młodszy z braci Emersonów, wciąż się nie zagoiła.
Gdy nagle w życiu Fallon ponownie pojawia się starszy z braci – Christian – i składa jej niezmiernie kuszącą propozycję, dziewczyna staje przed wyborem. Właśnie dostała szansę, aby zemścić się na ukochanym z przeszłości i zdobyć pieniądze, których teraz bardzo potrzebuje. W zamian musi jedynie udawać narzeczoną mężczyzny, od którego najrozsądniej byłoby trzymać się z daleka.
Fallon i Christian niebawem przekonają się, jak cienka jest granica pomiędzy nienawiścią a pożądaniem.
Opis pochodzi od wydawcy.

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 11 godz. 53 min

Lektor: Monika Wrońska

Oceny
4,6 (11 ocen)
9
0
2
0
0
Sortuj według:
roxy00

Nie oderwiesz się od lektury

polecam ❤️
00
sylwiajozwiak0212

Nie oderwiesz się od lektury

Jeśli chodzi o audiobook wstęp jest na końcu a epilog na początku lektury przez co na początku cały czas miałam wrażenie, że czytam od końca. Książka ok lubie gdy autorka pozwala czytelnikom wczuć się w bohaterów. Książka jest wciągająca.
00

Popularność