Studia nad współczesnymi systemami politycznymi Tom 2 -  - książka

Studia nad współczesnymi systemami politycznymi Tom 2 książka papierowa

0,0

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi)

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy


Opis

Z satysfakcją oddajemy do rąk Czytelników Studia nad współczesnymi systemami politycznymi. Instytucje i mechanizmy rywalizacji politycznej, tom drugi Księgi dedykowanej Profesorowi Andrzejowi Antoszewskiemu przez jego uczniów i przyjaciół.
Publikacja składa się z dwóch części poświęconych zagadnieniom, które w dorobku naukowym Jubilata odgrywają wyjątkowo istotną rolę. Pierwsza z nich pt. Instytucje systemu politycznego zawiera opracowania przedstawiające funkcjonowanie organów współczesnego państwa oraz wyzwania, które stawia przed nimi zmieniająca się rzeczywistość społeczna, ekonomiczna i polityczna.

(...) Większość opracowań zawartych w drugiej części zatytułowanej Systemy i kampanie wyborcze prezentuje wyniki badań odnoszących się nie tylko do formalnoprawnych uwarunkowań wyborów, ale także do kwestii związanych z zachowaniami wyborczymi, marketingiem, rolą mediów we współczesnych elekcjach.
Mamy nadzieję, że podobnie jak w przypadku pierwszego tomu, zaprezentowane tutaj studia będą interesującą i inspirującą lekturą.

Robert Alberski
Wiesława Jednaka
Dariusz Skrzypiński

Liczba stron: 384

Format (wymiary): 15.8x22.5cm

ISBN: 9788380190429

Oceny
0,0
0
0
0
0
0