Prowincja grzechu - Monika Magoska-Suchar - ebook + audiobook + książka

Prowincja grzechu ebook i audiobook

Magoska-Suchar Monika

3,6

Ten tytuł dostępny jest jako synchrobook® (połączenie ebooka i audiobooka). Dzięki temu możesz naprzemiennie czytać i słuchać, kontynuując wciągającą lekturę niezależnie od okoliczności!
Opis

Wysłannik Boga... Czy raczej sam diabeł?

Senne podbeskidzkie miasteczko. Mała, niechętna obcym społeczność. Wszyscy wiedzą wszystko o wszystkich. Najczęściej złe rzeczy. Niewielkie wydarzenie urasta do rangi sensacji, a przybycie nowego księdza nigdy nie jest w małym miasteczku drobnym epizodem. Szczególnie TAKIEGO księdza.

Bo ojciec Javier nie jest przeciętnym górskim proboszczem, o czym świadczy już choćby jego imię. Hiszpan o polskich korzeniach, zdecydowanie zbyt przystojny jak na duchownego. I zdecydowanie zbyt luźno traktujący śluby czystości. Wręcz szokująco luźno, nie tylko jak na małomiasteczkowe standardy. Nic dziwnego, że wśród żeńskiej populacji Piwnicznej przybycie nowego księdza wywołuje spore poruszenie. A pięć kobiet połączy z ojcem Javierem szczególna więź. Niebezpieczna i grzeszna, pełna intryg, namiętności, tajemnic... Kto wie, może nawet zbrodni?

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
czytnikach certyfikowanych
przez Legimi
czytnikach Kindle™
(dla wybranych pakietów)
Windows
10
Windows
Phone

Liczba stron: 366

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 10 godz. 55 min

Lektor: Czyta: Mirella Rogoza-Biel

Oceny
3,6 (65 ocen)
30
9
6
10
10
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
Lilithtalto

Nie oderwiesz się od lektury

po przeczytaniu tej lektury nie jestem pewna czy jakikolwiek kościół dałby mi rozgrzeszenie i w sumie to nie czuję się źle z takim grzechem 😂😂🔥🔥🔥 książka bardzo przesiąknięta seksem i pokusą, dlatego każdy kto po nią sięga musi być gotowy na sceny godne wyuznadych filmów porno, ale polecam, bo od tej lektury piekielnie ciężko się oderwać
20
zaczytana_07

Nie oderwiesz się od lektury

Spokój małego, sennego miasteczka przerywa przyjazd nowego proboszcza. Takiego duchownego jeszcze Piwniczna nie widziała. Przystojny ksiądz wpada w oko znudzonym życiem parafianką. Poza diabelnie doskonałym wyglądem, Javier Alevaro posiada równie diabelską duszę. W miasteczku zaginęla młoda kobieta, Sandra, jej siostra Łucja, zwraca się z prośbą o pomoc do Javiera, ten obiecuję, że zrobi wszystko, co w jego mocy, aby jej pomóc. Proponuję jej także pomoc cielesną, to pokusa, której zamężna kobieta nie może się oprzeć. Jednakże nie tylko ona. W sidła duchownego wpadają także inne parafianki. Na światło dzienne powoli zaczną wychodzić bardzo niepokojące informację. Kobiety znajdą się w niebezpieczeństwie, czy zjednoczą siły w walce o swoje życie? Jakie mroczne sekrety skrywa hiszpański Adonis? "Prowincja grzechu" jest książką, która zszokuje i wywoła rumieńce nawet na twarzy miłośniczek ostrzejszych klimatów. Pomimo tego, że książka zahacza o tematy kontrowersyjne i tabu, to nie prze...
32
graphix

Dobrze spędzony czas

Mocna książka, ma początku trochę mnie zbulwersowała ale przeczucie że coś jest głębiej ukryte nie dawała mi spokoju. Naprawdę pozycja godna polecenia jednak dla odważnych.
10
Andziulkad

Nie oderwiesz się od lektury

Książka zwaliła mnie z nóg. Mocna, wciągająca. Szacun dla autorki za to, że odważyła się na napisanie tej powieści. Książka może budzić kontrowersje, ale jak dla mnie jest mega. Nie mogłam się od niej oderwać. Jestem zachwycona.
00
boskapawlowska

Nie oderwiesz się od lektury

Polecam!
00

Popularność