Proste koktajle - Agnieszka Maciuła-Ziomek, Patrycja Workun - ebook
24,90 zł

Opis

Proste koktajle. Agnieszka Maciuła-Ziomek, Patrycja Workun. Ebook: pdf, epub, mobi. 

Ta książka to sprawdzone przepisy na 30 prostych, ale nieoczywistych koktajli. Przygotujesz je w kilka minut ze znanych i sezonowych produktów, zabierzesz do pracy lub wykorzystasz jako sposób przemycenia warzyw w diecie dziecka. 

Dietetycy Algorytm - Dietetyk Online przygotowali przepisy na zdrowe przekąski i pełnowartościowe posiłki na bazie owoców, warzyw, a nawet herbat. Zielone, fioletowe, czerwone i pomarańczowe, a także słodkie, orzeźwiające, sycące i lekkie - takie potrawy znajdziesz w książce Proste koktajle. Przepisy zawierają także zdjęcia, wartość odżywczą i krótkie opisy zdrowotnych właściwości koktajli.

A co o książce mówi branża medyczna? Zapytaliśmy Martynę Opara, prowadzącą na co dzień bloga Lubię Gary: “Bardzo lubię koktajle. Proponowane w tej publikacji są pyszne i stanowią ciekawe urozmaicenie zbilansowanej diety. Jestem na tak”. 

Agnieszka Maciuła-Ziomek i Patrycja Workun to dietetycy prowadzący stronę: www.centrumalgorytm.pl. Na co dzień prowadzą tutaj poradnię online i pomagają schudnąć, przytyć lub zwyczajnie zmienić w prosty sposób nawyki żywieniowe.

Patroni medialni: Będzie Jedzone (instagram.com/bedziejedzone), co_dzis_gotujemy (instagram.com/co_dzis_gotujemy), Lubię Gary (instagram.com/lubie_gary), nozemiwidelcem (instagram.com/nozemiwidelcem), Smakuje Nam (smakujenam.pl).

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB
MOBI
PDF

Liczba stron: 13

Oceny
0,0
0
0
0
0
0© Copyright by Algorytm - Dietetyk Online, 2020 

© Copyright by Wydawnictwo Kratka, 2020 

Wszelkie prawa zastrzeżone. 

ISBN: 978-83-959037-1-7

Wydawnictwo Kratka 

Błędowa Zgłobieńska 157, 36-071 Trzciana 

e-mail: [email protected], tel.: 728 330 266 

Patroni medialni: 

Będzie Jedzone (instagram.com/bedziejedzone), 

co_dzis_gotujemy (instagram.com/co_dzis_gotujemy), 

Lubię Gary (instagram.com/lubie_gary), 

nozemiwidelcem (instagram.com/nozemiwidelcem), 

Smakuje Nam (smakujenam.pl).

O Autorach

mgr Agnieszka Maciuła-Ziomek 

Z wykształcenia i praktyki dietetyk kliniczny. Przez ostatnie lata mocno zajmowałam się praktyczną dietoterapią, dzięki temu wiedza, którą zdobyłam w czasie studiów, teraz zyskała na wartości. Sama siebie przekonałam, że da się wyciszyć lub wyleczyć wiele chorób, dzięki samej zmianie stylu życia.

mgr Patrycja Workun 

Z wykształcenia dietetyk kliniczny z zamiłowaniem do dietetyki sportowej. Studia oraz zdobyte doświadczenie zawodowe utwierdziły mnie w przekonaniu, jak ważna jest dietoprofilaktyka. Natomiast celowana dietoterapia jest nieodłącznym elementem leczenia zmian chorobowych.

Karotenowy detoks

Składniki:

marchew - 45 g - 1 sztuka 

truskawki - 70 g - ok. 1 garść 

jabłko - 300 g - 2 mniejsze 

nasiona chia - 5 g - 1 łyżeczka 

woda - 250 ml - 1 szklanka 

Wykonanie: 

Marchew zetrzeć na tarce o grubych oczkach, jabłka podzielić na mniejsze części. Całość miksować około 2 minuty do uzyskania kremowej konsystencji.

Działanie 

Pomarańczowy barwnik z marchwi korzystnie wpływa na kondycję cery i pracę jelit, doskonale także odtruwa organizm.

Wartość odżywcza

E: 235 kcal, B: 3 g, T: 2 g, W: 53 g

Malinowa rozkosz

Składniki:

maliny - 100 g 

jogurt naturalny - 200 g