Pewnego zimowego wieczoru - Agnieszka Kowalska-Bojar - ebook + audiobook

Pewnego zimowego wieczoru ebook i audiobook

Kowalska-Bojar Agnieszka

3,8

Opis

Krzysiek jest szczęśliwym ojcem. Ma dwójkę udanych synów i piękną partnerkę, dobrze prosperującą firmę i własny urok osobisty. Jednak kiedy zostawia go Ewa, odchodząc z najbliższym przyjacielem oraz młodszym synem, Krzysiek przeżywa prawdziwy kryzys. Usiłuje walczyć o drugie dziecko, ale sąd nie słucha jego argumentów. Pewnego wieczoru dzwoni do niego pani z opieki społecznej, oznajmiając mu o nieciekawej sytuacji – obecny partner Ewy po prochach i alkoholu uderzył dziecko. Krzysiek chce natychmiast pojechać po synka, ale jest prawie 23, a on nie ma z kim zostawić śpiącego, starszego chłopca. O pomoc prosi sąsiadkę, której wcale nie zna. Zdziwiona Monika godzi się i w ten sposób na dobre wkracza w jego życie…

#niegrzecznenowele to seria odprężających i relaksujących, często jednowątkowych historii. Ich mała objętość gwarantuje, iż nie będziesz musiała odkładać czytania na później.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
czytnikach certyfikowanych
przez Legimi
czytnikach Kindle™
(dla wybranych pakietów)
Windows
10
Windows
Phone

Liczba stron: 87

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 2 godz. 24 min

Lektor: Diana Giurow

Oceny
3,8 (153 oceny)
66
31
25
24
7
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
MajaT123

Nie polecam

Zmęczyłam to opowiadanko, napisane infantylnym językiem, zero głębi, nie sposób się wczuć w historię czy polubić bohaterów, słabe.
30
FROSIA

Nie polecam

Jeśli musisz.....
10
Puchu1999

Z braku laku…

Ksiązka nie wciąga.
10
BarbaraIrena79

Nie oderwiesz się od lektury

taka krótka A taka niegrzeczna. polecam jak wszystkie książki tej autorki. ta jednak wydaje mi się najbardziej romantyczna
00
BertMat

Z braku laku…

Popularność