Nowy początek nowa szansa - Antologia - ebook + audiobook

Nowy początek nowa szansa ebook i audiobook

Antologia

4,7

Ten tytuł dostępny jest jako synchrobook® (połączenie ebooka i audiobooka). Dzięki temu możesz naprzemiennie czytać i słuchać, kontynuując wciągającą lekturę niezależnie od okoliczności!
Opis

Autorki przekazały 100%, a Inanna 15% przychodów na rzecz Alanka Tomaszewskiego.

Niektórym dzieciom los już na samym początku odbiera szansę na normalne życie. Chore, zaniedbywane, porzucone… Na szczęście część z nich spotyka na swojej drodze wspaniałych ludzi, którzy obdarzają je miłością i dają im drugą szansę. Czasami wymaga to stoczenia ciężkiej walki o dobro dziecka, czasami wystarczy niewiele – gest, słowo, ciche wsparcie…

Autorki antologii poświęciły swoje opowiadania takim niezwykłym dzieciom i ludziom, którzy pokochali je jak własne. Pełne emocji i wzruszeń historie mogły, a może nawet wydarzyły się naprawdę.

Inspiracją do stworzenia tej antologii była historia Alanka i jego rodziny, którzy potrzebują naszej pomocy.

Opowiadania w zbiorze:
Ale wiesz, że my Cię kochamy – Wioletta Piasecka
Być dzieckiem – Melisa Łada
Czas na rozmowę – Małgorzata Falkowska
Czerwona rękawiczka – Anna Stryjewska
Druga szansa – Katarzyna Grabowska
Dzięki tobie – Ewelina Nawara
Fikcja – Patrycja Cygan-J
Linia życia – Kinga Ucherek
Mam na imię Adam – Barbara Stachowiak
Miłość na rowerze – Anita Rucińska
Nigdy więcej – Dorota Śliwa
Te same nuty – Katarzyna Kielecka
Wiosna w oczach pełnych łez – Monika Winciorek

 

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
czytnikach certyfikowanych
przez Legimi
czytnikach Kindle™
(dla wybranych pakietów)
Windows
10
Windows
Phone

Liczba stron: 353

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 10 godz. 6 min

Lektor: Diana Giurow

Oceny
4,7 (22 oceny)
16
6
0
0
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
Ewelina2611
(edytowany)

Nie oderwiesz się od lektury

Znakomita, pełna emocji i zmuszająca do refleksji książka. Gorąco polecam. Opowiadanie wywołują wiele emocji. Los stawia na Naszej drodze osoby z konkretnego powodu. Ktoś bez naszej wiedzy zaplanował nasze życie. My tylko możemy nakierować je na odpowiednie tory, wykorzystując dane Nam szanse. Smutek, troski towarzyszą nam w życiu. Ale nie zmieni to tego, że ponownie będziemy mogli poczuć się szczęśliwi. Gorąco polecam Wam lekturę opowiadań. Emocji i refleksji nie zabraknie.
10
EmmaKrause

Dobrze spędzony czas

Opowieści ciekawe, niektóre mocno naciągane... Największe wrażenie zrobiło na mnie opowiadanie Wioletty Piaseckiej. Może dlatego, że uczestniczyłam kilkakrotnie w jej spotkaniach autorskich, ale wywołało ono prawdziwe emocje. Prawie jak dokument.
00
KASIADZ1991

Nie oderwiesz się od lektury

BARDZO PIĘKNE,WYJĄTKOWE I MEGA WZRUSZAJĄCE OPOWIADANIA.JESTEM BARDZO SZCZĘŚLIWA, ŻE MOGŁAM PRZECZYTAĆ TAK WARTOŚCIOWE OPOWIADANIA.DZIĘKUJĘ BARDZO AUTORKOM I WYDAWNICTWU INNANA ZA TAK PIĘKNYCH GEST W KIERUNKU CHOREGO ALANKA I JEGO MAMY.INICJATORKĄ TEJ AKCJI JEST ZACZYTANA EWELKA Z ŁODZI-KOBIETA ANIOŁ.SERDECZNIE POLECAM KUPIĆ, PRZECZYTAĆ LUB WYSŁUCHAĆ- NAPRAWDĘ WARTO 📖 SZCZERZE SIĘ PRZYZNAM,ŻE PRZY KILKU OPOWIADANIACH PŁAKAŁAM JAK DZIECKO.TREŚCI TYCH OPOWIADAŃ JUŻ NA ZAWSZE ZOSTANĄ W MOIM SERCU.
00
Wiola128

Nie oderwiesz się od lektury

ok
00
magdala36

Nie oderwiesz się od lektury

Bardzo was namawiam do przeczytania tego zbioru opowiadań. Mamy szansę zrobić dobry uczynek, bo autorki przekazały honoraria a wydawca część zysków ze sprzedaży dla Alana Tomaszewskiego, który 10 lat temu urodził się jako wcześniak. Chłopiec cały czas wymaga rehabilitacji. A my możemy mu pomóc łącząc pożyteczne z przyjemnym. 13 opowiadań różnych obliczach dzieciństwa i rodzicielstwa.Wszystkie są piękne, wszystkie są ważne. Przejmujące, wzruszające, historie o tym jakie krzywdy dotykają najmłodszych ze strony tych, którzy powinni stanowić ich oparcie, obdarzać miłością i zrozumieniem. Ale po deszczu wychodzi słońce, pojawia się tęcza, a to nadzieja na lepszy dzień. I w życiu też tak jest. I dla małych/młodych bohaterów książki też zaświeci słońce. A może ktoś z nas okaże się takim ☀️tylko miejmy oczy otwarte, bo ofiary cierpią w milczeniu.
00

Popularność