Słowiańskie strachy. Antologia opowiadań grozy. Część 3 - Antologia - audiobook

Słowiańskie strachy. Antologia opowiadań grozy. Część 3 audiobook

Antologia

4,2

Opis

Autorzy antologii „Słowiańskie strachy” śmiało eksplorują naszą rodzimą, nieco zapomnianą mitologię, dając jej nowe życie w mrocznych, a niejednokrotnie krwawych, opowieściach.   

 

Zanurzcie się w ponure zakątki prastarej puszczy, zajrzyjcie pod strzechy dawnych osad, poszukajcie wraz z autorami budzących się po wiekach zapomnienia stworów, grasujących w całkiem współczesnych realiach… 

Mity mieszają się tu z historią, przeszłość przeplata z teraźniejszością, a nad wszystkim unosi się duch naszych słowiańskich przodków.  

 

Do wysłuchania opowieści zapraszają ich autorzy: Dagmara Adwentowska, Piotr Barej, Kamil Gołdowski, Karolina Mangusta Kaczkowska, Piotr Kulpa, Kazimierz Kyrcz Jr, Krzysztof Maciejewski, Marek Ścieszek, Michał J. Walczak, Flora Woźnica.

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 6 godz. 31 min

Lektor: Wojciech Żołądkowicz
Oceny
4,2 (37 ocen)
17
10
9
1
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
Aneta88_88

Nie oderwiesz się od lektury

trzeci tom zdecydowanie lepszy od poprzedniego
00
Zywel

Nie oderwiesz się od lektury

Dopełnienie cyklu. Tak jak w poprzednich poziom jest różny, ale nadal pokazuje ciekawy i mroczny świat obok nas mający źródła w dawnych wierzeniach
00

Popularność