Mały Bóbr - Joanna Kowalczyk-Bednarczyk - audiobook + książka

Mały Bóbr audiobook

Kowalczyk-Bednarczyk Joanna

4,6

Opis

Cześć! Jestem Małym Bobrem. Chcę opowiedzieć Ci historię mojej rodziny. Mama od urodzenia powtarzała mi, że jestem wyjątkowy i ważny. Także z ludzkich opowieści wiem, że jestem światu bardzo potrzebny. Nazywają nas, bobry, gatunkiem kluczowym, co napawa mnie ogromną dumą. Gromadzimy oraz oczyszczamy wodę i pomagamy wielu zwierzętom i roślinom. Jak? Potrafimy budować piękne tamy i ścinać grube drzewa.

Joanna Kowalczyk-Bednarczyk, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, biolog, dr n. med. Autorka bloga Bieganizm, pasjonatka natury, gór, kuchni roślinnej. Mama i żona. Zawodowo organizuje biegi, warsztaty dla kobiet oraz wyprawy do lasu, wszystko po to, by przybliżać ludzi do natury. Zaczęła pisać dla najmłodszych, bo uważa, że uwrażliwienie dzieci na naturę wpłynie na ich dorosłość.

 

 

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 0 godz. 10 min

Lektor: Anna Ryźlak

Oceny
4,6 (17 ocen)
14
1
1
1
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
Lasmina

Nie oderwiesz się od lektury

Bardzo ciekawa pozycja.
10
Irmus90

Nie oderwiesz się od lektury

Kocham serie o zwierzętach dla dzieci - sama się z nich dużo dowiaduje :) przyjemny lektor, ciepła opowieść. Mała perełka wśród audiobooków na legimi :)
00
ag1ata

Nie oderwiesz się od lektury

Dzieci słuchały z zaciekawieniem
00

Popularność