Małe kobietki - Louisa May Alcott - audiobook

Małe kobietki audiobook

Louisa May Alcott

4,3

22 osoby interesują się tą książką

Opis

Najbardziej znana powieść Louisy May Alcott.

Klasyka literatury amerykańskiej.

Najnowsza kinowa ekranizacja zdobyła Oscara za kostiumy i pięć nominacji w innych kategoriach (w tym za najlepszy film).

Ciepła opowieść o losach niezbyt majętnej, ale szczęśliwej rodziny Marchów, wzrusza kolejne pokolenia odbiorców, poruszając uniwersalne i ponadczasowe problemy.

Cztery nastoletnie siostry, czekając na powrót z wojny ukochanego ojca, wkraczają na wyboistą drogę ku dorosłości. Otoczone miłością i emocjonalnym wsparciem matki, dzielą wspólnie radości i potknięcia, przeżywają pierwsze młodzieńcze zauroczenia i zawiązują nowe przyjaźnie. Nieprzewidywalny los nie szczędzi im jednak dramatycznych zdarzeń i zmusza do zdawania kolejnych życiowych egzaminów.

Czy uda im się odczytać porywy młodzieńczych serc?

Czy siostrzana miłość i przywiązanie pomogą pokonać trudności piętrzące się przed nimi każdego dnia?

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 9 godz. 36 min

Lektor: Louisa May Alcott

Oceny
4,3 (24 oceny)
14
5
4
1
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
Margaretka1402

Nie oderwiesz się od lektury

🙂👍🏻
00
annat83

Dobrze spędzony czas

4.5 Jakie to było świetne!! Bardzo przyjemne i ciepłe, a audiobook otulał jak kocyk w zimową noc. Zakochałam się w siostrach March i ich historii i nie mogę się już doczekać aż sięgnę po drugi tom 🥺
00
mag_wierzb

Całkiem niezła

Pewnie miałaby dla mnie zdecydowanie więcej uroku, gdybym czytała ją jako młodsza kobietka. Teraz na wiele spraw mam zupełnie odmienną perspektywę niż bohaterki. Na pewno w pamięci zostanie mi przykazanie, by nad moim gniewem nie zachodziło słońce. :)
00

Popularność