LUST. Gwiazda rocka - opowiadanie erotyczne - Vanessa Salt - ebook + audiobook

LUST. Gwiazda rocka - opowiadanie erotyczne ebook

Vanessa Salt

0,0
3,99 zł

lub
Opis

"- Założę się, że całą noc nie spałaś i oglądałaś moje zdjęcia w internecie - szepnął Ryan z ustami tuż przy jej szyi. Poczuła jego ciepły oddech. Zadrżała..."

Fredrika postanawia wybrać się na koncert rockowy ze swoim chłopakiem, Jonathanem. Jej uwagę szczególnie zwraca Ryan Taylor - gwiazda rocka i wokalista zespołu. W noc poprzedzającą koncert kobieta nie może zmrużyć oka; fantazjuje o muzyku oglądając filmiki na YouTube. To najprzystojniejszy facet, jakiego kiedykolwiek widziała. Po tym jak Jonathan zniknął gdzieś w tłumie, Frederice udaje się dostać pod samą scenę. Kiedy jej spojrzenie dostrzega przystojny rockman, kobieta ma wrażenie, że na świecie istnieją tylko ona i on... Jaki okaże się jej obiekt westchnień, gdy zejdzie ze sceny?"

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB
MOBI

Liczba stron: 27
Vanessa Salt

Gwiazda rocka - opowiadanie erotyczne

Tłumaczenie: Anna Nowak

Lust

Gwiazda rocka - opowiadanie erotyczneTłumaczenie LUST Tytuł oryginału Rockstjärnan Język oryginału ze szwedzkiego Zdjęcie na okładce: Shutterstock Copyright © 2019, 2020 Vanessa Salt i LUST Wszystkie prawa zastrzeżone. ISBN: 9788726519587

1. Wydanie w formie e-booka

Format: EPUB 3.0

Ta książka jest chroniona prawem autorskim. Kopiowanie do celów innych niż do użytku własnego jest dozwolone wyłącznie za zgodą LUST oraz autora.

– Czy muszę iść?

– Nie, ale chciałbym, żebyś poszła. Proszę.

Fredrika Grip westchnęła, przytrzymała się poręczy w metrze i wzięła plakat od swojego chłopaka, Jonathana Hansena. Starała się okazać brak zainteresowania, ale coś przykuło jej uwagę. Albo raczej ktoś.

Czterech nadmiernie owłosionych mężczyzn pozowało na czarnym tle. Niby nic nadzwyczajnego, jednak jeden z nich zaborczo przykuł jej wzrok. Stał pośrodku z mikrofonem w dłoni, pewnie miał około czterdziestki i wyglądał przecudownie, jak młodszy Brad Pitt w stroju metalowca.

Fredrika poczuła gorąco między nogami. Rockman z plakatu mimo nitów, skórzanej kurtki, kolczyka w brwiach i bojowych barw na twarzy, był czystym uosobieniem seksowności. A może tak wyglądał dzięki temu przebraniu? Nieważne. Po prostu Fredrika czuła się tak, jakby te intensywne oczy wciągnęły ją w jakiś otchłanny i seksowny wir. Ożył jej przed oczami. Pożądał jej. Fredrice zdawało się, że płonie. Powietrze metra piekło ją w płucach, a uchwyt był rozżarzony. Jej wzrok przyciągnęła dłoń rockmana, ten kciuk w kieszeni i palce nad wybrzuszeniem pod obcisłymi skórzanymi spodniami…

Na środku plakatu, ledwie czytelnym pismem, widniał napis Viper. Tak brzmiała nazwa zespołu. Krew ciekła z liter.

– No dobrze – kontynuował Jonathan w tle. – Jutro o szóstej w sali Fryshuset. Do diabła, nie wierzę, że dostałem te bilety. Nie masz pojęcia, jak szybko się rozeszły po wypuszczeniu do sieci. Po paru sekundach już ich nie było.

Ostatnio przechodzili z Jonathanem trudne chwile. Dużo się kłócili. (Serio, nie znała większego pedanta. Był jak autonomiczny odkurzacz. Gdziekolwiek by go nie postawić, zaczynał sprzątać). Już parę razy myślała o tym, żeby z nim zerwać, ale jeszcze nie była pewna. Może ten koncert znów ich do siebie zbliży?

Lubiła hard rock, tylko nie te same zespoły co Jonathan. On wolał te wrzeszczące. Czasami wydawało się, że zespoły death metalowe rywalizują ze sobą, aby zobaczyć, komu najszybciej wybuchną płuca. Ona wolała śpiewny wokal, gdzie dało się usłyszeć słowa.

To niestety koniec bezpłatnego fragmentu. Zapraszamy do zakupu pełnej wersji książki.

Przepraszamy, ten rozdział nie jest dostępny w bezpłatnym fragmencie.