Limes inferior. Superprodukcja - Janusz A. Zajdel - audiobook

Limes inferior. Superprodukcja audiobook

Janusz A. Zajdel

5,0

19 osób interesuje się tą książką

Opis

Słuchowisko z muzyczną oprawą to nowa odsłona Limes inferior – powieści Janusza A. Zajdla uznanej przez Stanisława Lema za najoryginalniejszą powieść SF jaką czytał.

Właśnie z mozołem opanowałeś kolejną aplikację, albo należysz do pokolenia, które od najmłodszych lat na dzień dobry i dobranoc mówi „enter”? Super! Spróbuj więc przeżyć w Argolandzie. Panuje w nim perfekcyjnie zorganizowany komputerowy ład. Brzmi znajomo? A jednak Twój osobisty klucz dostępu może być pełen kolorowych punktów albo nie zawierać żadnej waluty.

Siedem klas intelektualnej przydatności obywateli. Manipulacja, porządek wykluczający wolność i automatyzacja czyniąca obywatela zbędnym. Chory system generuje różnej maści kombinatorów i bystrzaków próbujących przechytrzyć codzienność. Z tego też światka wywodzi się Sneer, główna postać tej fantastycznie nowatorskiej na polskim gruncie powieści i gotowego scenariusza filmowego. Inteligentny kanciarz ma szansę rozpracować ów system tak nonsensowny i nierealny, że wydawałoby się narzucony przez obcą cywilizację…

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
Oceny
5,0 (12 ocen)
12
0
0
0
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
Doroszki

Nie oderwiesz się od lektury

Po latach jeszcze lepsza.
00
Nanusiaczek

Nie oderwiesz się od lektury

Fantastyczna, wciągająca produkcja. Zwłaszcza kobiece głosy oraz piosenka tworzą niesamowity klimat.
00
beakrup

Nie oderwiesz się od lektury

Rewelacyjnie zrobione, słucha się z przyjemnością
00

Popularność