Kreatywne myślenie dla bystrzaków - Cox David - książka

Kreatywne myślenie dla bystrzaków książka papierowa

Cox David

0,0

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi dla zakupu od 50,00 zł)

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy


Opis

Naucz się:
otwierać swój umysł na nowy sposób myślenia
przeprowadzać owocne burze mózgów i ćwiczyć myślenie lateralne
odkrywać techniki myślenia kreatywnego poprzez gry, słówka, rysunki i opowieści
używać kreatywnego myślenia do polepszenia życia osobistego i zawodowego

Zumba dla Twojego mózgu
Otwórz swój umysł i popatrz na świat z zupełnie nowej perspektywy! Myślenia kreatywnego nie tylko można, ale wręcz trzeba się nauczyć. Kreatywne spojrzenie na rzeczywistość to Twoja osobista przewaga konkurencyjna, bez względu na to, czy jesteś marketingowcem, inżynierem, księgową czy testerem gumowych kaczek. Kreatywne myślenie jest integralną częścią naszego życia, przydatną zarówno podczas budowania wahadłowca, jak i pieczenia sernika. W tej książce znajdziesz metody, które pomogą Ci wrzucić mózg na wyższe obroty. Poznasz techniki, dzięki którym zaczniesz żyć bardziej kreatywnie i bez trudu znajdziesz innowacyjne rozwiązania dla wszystkich życiowych wyzwań. Weź przykład z dzieci i rozbudź w sobie na nowo ciekawość świata!

Myśl nieszablonowo — odkryj, jak działa Twój mózg, i dowiedz się, co mówią psycholodzy i neurobiolodzy na temat przeszkód utrudniających kreatywne myślenie.
Włącz silniki — użyj prostych, sprawdzonych technik rozbudzania kreatywnego myślenia, w tym zasad kreatywnego życia Leonarda da Vinci.
Wywołaj burzę (mózgu) — znajdź innowacyjne rozwiązania dla najtrudniejszych problemów dzięki takim metodom, jak burza mózgu, myślenie lateralne czy wizualizacja.
Żyj i działaj tak, jakby świat miał się jutro skończyć — twórz zadziwiające koncepcje za pomocą map umysłu, baw się w gry słowne, rysuj bazgroły, opowiadaj historie i baw się dobrze.
Zabierz swoją kreatywność do pracy — dowiedz się, jak możesz wykorzystywać kreatywne myślenie do zdobycia uznania w pracy, tworzenia lepszych relacji ze współpracownikami i rozkręcenia swojej kariery.
Daj się ponieść wyobraźni — dowiedz się, jak sprawić, żeby kreatywność stała się integralną częścią Twojego codziennego życia, i postaw na humor, szczęście, inspirację oraz zabawę.

W książce znajdziesz:
odpowiedź na pytanie, czym jest kreatywne myślenie i jak ten proces zachodzi w Twoim mózgu,
sprawdzone sposoby na prowadzenie bardziej kreatywnego życia,
metody na uwolnienie wyobraźni oraz twórczego potencjału,
narzędzia wspierające wpadanie na wspaniałe pomysły,
techniki kreatywnego rozwiązywania problemów,
porady, jak uczyć się szybciej i efektywniej oraz jak poprawić pamięć,
pomysły na to, jak zaprząc kreatywność do pracy.

Liczba stron: 344

Format (wymiary): 17.0x23.0cm

ISBN: 9788324693115