Gwiezdny port - George R.R. Martin - ebook + książka

Gwiezdny port ebook

George R.R. Martin

3,6

Opis

Brawurowa powieść graficzna autora Gry o tron z ilustracjami nominowanej do nagrody Hugo Rai Golden osadzona w fascynującej scenerii Chicago przyszłości - pełnego intryg, przygód i spiskujących obcych

Dziesięć lat temu przedstawiciele międzygwiezdnej społeczności składającej się z trzystu czternastu gatunków wylądowali na Ziemi i poprosili, byśmy stali się trzysta piętnastym członkiem ich wspólnoty. Po ciągnących się bez końca opóźnieniach Gwiezdny port w Chicago wreszcie otwarto. Przybywają do niego obcy dyplomaci, kupcy oraz turyści. Na jego terenie podlegają oni prawom określonym przez międzygalaktyczny traktat, ale poza nim porządku pilnuje chicagowska policja.

Charlie Baker, niedawno przeniesiony do komisariatu w dzielnicy, w której znajduje się Gwiezdny port, gorąco pragnął wykorzystać w praktyce swój entuzjazm do wszystkiego, co pozaziemskie. Nie spodziewał się jednak, że pierwszego dnia radiowóz przywiezie go do miejsca pracy zakutego w kajdanki.

Porucznik Bobbi Kelleher jest całkowicie oddana swej pracy, co często prowadzi do konfliktów z Lyhannem Nhar‑Lysem, szefem ochrony Gwiezdnego Portu i jednym z najgwałtowniejszych wojowników w całej Galaktyce.

Infiltrujący grupę nienawidzących kosmitów ekstremistów detektyw Aaron Stein nie ma nic przeciwko łączeniu pracy z przyjemnością – do chwili, gdy dowie się o planach zamachu na kontrowersyjnego emisariusza handlowego przy użyciu skradzionych z Gwiezdnego Portu blasterów.

Wszyscy oni muszą powstrzymać szaleńców, zanim wysadzą w powietrze cały Wszechświat…

Prawo i porządek w scenerii Facetów w czerni!

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
czytnikach certyfikowanych
przez Legimi
czytnikach Kindle™
(dla wybranych pakietów)
Windows
10
Windows
Phone

Liczba stron: 2

Odsłuch ebooka (TTS) dostepny w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
Oceny
3,6 (75 ocen)
20
22
19
9
5
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
pajak_gdynia

Dobrze spędzony czas

Pozycja obowiązkowa. Tu mamy dobry scenariusz, dobrą kreskę. Dla pozycji daje wszystkie gwiazdki. Kocham komiksy. To właśnie komiksów najbardziej mi brakuje na Legimi. Widzę tu prawdziwą jaskółkę, oby ta wiosna nie była jedynie chwilową zmyłką. Niestety czytanie komiksów przez aplikacje Legimi jest "uciążliwe" (to ciągłe "tapanie" i skalowanie jest mocno uciążliwe, ale może to przez przyrównanie do innych aplikacji do komiksów). Wydaje się, że konieczne rozwiązania są już gotowe, tylko trzeba to wszystko skleić w całość. Na czytniku jest lepiej, jednak kolorów trochę mało, chyba czas pomyśleć o "kolorowym" czytniku, ale wstrzymuję się do pojawienia większej liczby pozycji.
20
iskra100

Całkiem niezła

Ciekawa pozycja, jednak jest to moje pierwsze spotkanie z tym typem literatury. Chętnie zapoznam się z innymi powieściami graficznymi.
10
kkostrow

Nie polecam

nie fajne😶😶😶
00
Laluna1997

Dobrze spędzony czas

ok komiks.
00
ogodlewska

Z braku laku…

Chyba nigdy nie zrozumiem fanów pulpowych komiksów. To jest dobra kreska!?
00

Popularność