Dzień, który zmienia wszystko - Sales Leigh - książka

Dzień, który zmienia wszystko książka papierowa

Sales Leigh

0,0

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi dla zakupu od 50,00 zł)

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy

39,90 zł

Opis

„Jak radzimy sobie z sytuacjami, które wręcz potwornie nas zaskakują? Co dzieje się po tym, gdy zdarzy się coś niewyobrażalnego? Jak ludzie dotknięci katastrofą radzą sobie po niej? Czy jako społeczeństwo odpowiadamy za tych, którzy bezwiednie znaleźli się w centrum wydarzeń i o których konsumenci wiadomości pragną dowiedzieć się czegoś więcej? A kiedy już sobie uświadomimy, że nie jesteśmy wcale wyjątkowi, lecz bezbronni, podobnie jak inni ludzie, jak zmienia to nasze podejście do życia?”
Ciepły, szczery i empatyczny zbiór opowieści ludzi, którzy nagle musieli znaleźć w sobie siłę, by przetrwać najgorszy dzień w swoim życiu.
Australijska dziennikarka, Leigh Sales, nieustanne spotyka w swojej pracy ludzi, którzy przeżywają najtrudniejsze momenty życia w pełnym blasku fleszy. Zresztą nawet ona, mimo że zawsze zachowywała się ostrożnie, pewnego dnia doznała całkiem niespodziewanej tragedii… Z czasem przerażające doświadczenia zmusiły ją do poszukiwania odpowiedzi na pytanie: jak my, zwykli ludzie, radzimy sobie w obliczu niebywałych nieszczęść? Jakie są nasze szanse na przetrwanie? Czego najbardziej się boimy i dlaczego? A kiedy wydarzy się najgorsze – co będzie dalej?
W tej wspaniale napisanej książce Leigh, łącząc empatię z pełnym taktu poczuciem humoru, przeprowadza intymne rozmowy z ludźmi, którzy zmierzyli się z niewyobrażalnym – od terroryzmu, przez klęski żywiołowe, po zwykłe przebywanie w niewłaściwym miejscu i w niewłaściwym czasie. Autorka dzieli się z nami wskazówkami, jak przetrwać, kiedy nadejdzie najtrudniejszy czas w naszym życiu.
Bo za którymś razem zdanie „To mogłem być ja” może nabrać realnych kształtów…

Liczba stron: 300

Tłumacz: Wawrzyński Adam

Format (wymiary): 14.5x20.5cm

ISBN: 9788366380684

Oceny
0,0
0
0
0
0
0