Challenge accepted - Lena M. Bielska - audiobook

Challenge accepted audiobook

Lena M. Bielska

4,2

10 osób interesuje się tą książką

Opis

Wszystko zaczęło się od jednego wyzwania…
Kiedy dołączenie do Siostrzeństwa zależy od tego, z kim przyjdziesz na imprezę otwierającą rok akademicki, chowasz dumę do kieszeni i idziesz porozmawiać ze swoim wrogiem numer jeden – głupim przyjacielem starszego brata. Przynajmniej tak robi Mallory. W efekcie przez następny miesiąc ma być na każde zawołanie przystojnego – ale od zawsze wobec niej wrednego – kapitana drużyny koszykarskiej.
Dziewczyna jeszcze nie wie, jak przeżyje nadchodzące trzydzieści dni, ale nic nie powstrzyma jej przed kontynuowaniem rodzinnej tradycji, jaką jest należenie do Siostrzeństwa Beta.                                                                                                                                                                                                                                                                             Opis pochodzi od Wydawcy.       

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 8 godz. 57 min

Lektor:

Oceny
4,2 (26 ocen)
14
6
3
2
1
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
emaiana

Nie oderwiesz się od lektury

🎁🎸🏀💔❤️💝 Warta każdej poświęconej jej chwili
00
Kingajan

Nie oderwiesz się od lektury

polecam
00
azutodragon

Całkiem niezła

Tak do poczytania aby się rozerwać.
00
Kwasek2613

Nie oderwiesz się od lektury

Super polecam
00
poprawakat

Nie oderwiesz się od lektury

Przyjemnie się czyta. Książka na jeden wieczór. Słuchałam z ciekawością chociaż lektorka beznadziejna. Całość książki oceniam bardzo pozytywnie.
00

Popularność