Wydawca: E-bookowo Kategoria: Poradniki Język: polski Rok wydania: 2014

101 Sposobów, aby zaskoczyć kobietę ebook

Grzegorz Gomółka

(0)

Ebooka przeczytasz na:

Kindlu MOBI
e-czytniku EPUB
tablecie EPUB
smartfonie EPUB
komputerze EPUB
Czytaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Czytaj i słuchaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Zabezpieczenie: watermark Przeczytaj fragment ebooka

Opis ebooka 101 Sposobów, aby zaskoczyć kobietę - Grzegorz Gomółka

101 Sposobów, aby zaskoczyć kobietę” to ogromny zbiór unikatowych i sprawdzonych przez setki mężczyzn pomysłów, dzięki którym będziesz w stanie:

- oczarowywać kobietę wyjątkowymi gestami, dzięki czemu ona będzie myślała o Tobie i tylko o Tobie przez całą dobę

- sprawić jej radość nawet, gdy będzie daleko od Ciebie, za co pokocha Cię jeszcze bardziej

- zamienić zwykłą randkę w jedną z tych niezapomnianych, dzięki czemu nie będziesz w jej oczach kolejnym nudnym gościem bez wyobraźni

- dostarczyć kobiecie ogromną ilość silnych emocji, których na co dzień pragnie i pożąda

- stworzyć sytuacje, o których myśli, marzy i śni każda kobieta, w wyniku czego będzie myślała, że potrafisz czytać w jej myślach

- uniknąć nudy i rutyny, które są zabójcami numer jeden Twojego związku i relacji z kobietą

Uwaga!

Używaj tych sposobów, tylko z dziewczyną na której Ci zależy ponieważ, dzięki nim możesz uzależnisz ją emocjonalnie od swojej osoby...Na zawsze!


Oprócz tego, dzięki wykorzystywaniu pomysłów zawartych w publikacji, będziesz w jej oczach o wiele bardziej atrakcyjnym i wyjątkowym mężczyzną, ponieważ będziesz w stanie dostarczyć jej tych przeżyć, na które ona czeka.

Sam sprawdź!

Grzegorz Gomółka

Pasjonat rozwoju osobistego i wdrażania w życie dziwnych projektów. Z wykształcenia Inżynier Budowy. W mojej bardzo krótkiej karierze zdążyłem cztery razy rzucić pracę, o której większość ludzi marzy, rezygnując ze służbowego mieszkania, samochodu i wielu przywilejów, które wpisane są w moją branżę. Wszystko po to by realizować i wdrażać w życie swoje wizje i pomysły.

Kiedyś stres związany z odpowiedzialną pracą wyrywał mnie rano z łóżka, a wieczorem nie pozwalał zasnąć. Dlatego postanowiłem to zmienić. Teraz to nowe pomysły, domagające się natychmiastowej realizacji nie pozwalają mi się wyspać.

Choć tematyką rozwoju osobistego i relacji interesuję się od dawna, to pierwszą moją publikację wydałem dopiero w 2013 roku tuż przed Walentynkami. Była to „Sztuka Obdarowywania Kobiet”. Okazała się ona hitem i w ciągu tygodnia sprzedałem ponad 300 egzemplarzy. Natomiast w tym roku przyszedł czas na kolejną publikację w tej tematyce, czyli „Sztukę Obdarowywania Mężczyzn” - coś dla Pań.

W między czasie realizuję jeszcze kilka innych projektów związanych z szeroko pojętym rozwojem osobistym, związkami, komunikacją i relacjami damsko-męskimi. Pracuję i tworzę wszędzie tam, gdzie jest dostęp do Internetu, co pozwala mi na swobodę, mobilność i niezależność, o której zawsze marzyłem.

Zapraszam do mojego świata :)

Opinie o ebooku 101 Sposobów, aby zaskoczyć kobietę - Grzegorz Gomółka

Fragment ebooka 101 Sposobów, aby zaskoczyć kobietę - Grzegorz Gomółka

Grzegorz Gomółka

101 sposobów aby zaskoczyć kobietę

Niniejsza publikacja jest własnością prywatną.

Żadna część, jak i całość niniejszej publikacji nie może być kopiowana, ani w jakikolwiek inny sposób reprodukowana, powielana, przechowywana jako źródło danych, ani odczytywana w środkach publicznego przekazu bez pisemnej zgody wydawcy. Zabrania się jej publicznego udostępniania w Internecie oraz odsprzedaży.

© Copyright by Grzegorz Gomółka

Data 5.02.2014

Wydanie Trzecie

ISBN 978-83-7859-295-2

Tytuł: 101 Sposobów, Aby Zaskoczyć Kobietę

Autor: Grzegorz Gomółka

Projekt okładki: Grzegorz Gomółka

Wszelkie prawa zastrzeżone.

All rights reserved

Konwersja do epub A3M Agencja Internetowa

101 sposobów aby zaskoczyć kobietę

 1

Kobiety uwielbiają słyszeć komplementy. Nie jest to żadną tajemnicą. Jednak mówienie jej, że „ładnie wygląda” lub, że ma „piękne oczy” niekoniecznie jest tym co kobieta chce usłyszeć. Jeśli chcesz komplementować swoją partnerkę w wyjątkowy sposób, zrób to przez porównywanie jej urody i zachowania do innych rzeczy lub czynności. Poniżej kilka przykładów.

Jedząc czekoladę, gdy kobieta jest przy Tobie, możesz powiedzieć:

„Ta czekolada jest wyśmienita... Ale i tak nie może się ona równać ze smakiem Twojej skóry.”

Gdy jecie wspólnie lody, szepnij jej do ucha:

„Te lody są pyszne (wyglądają przepysznie)... Ale nie są tak pyszne jak Ty ( Ty wyglądasz dużo bardziej smakowicie )”

Oglądając razem otaczający Was krajobraz, użyj tego:

„Ten widok zapiera dech w piersiach... Ale i tak Ty robisz na mnie większe wrażenie”

Gdy jesteś z nią na zakupach i dotykasz jednej z sukienek, które przymierza, powiedz:

„To jest takie jedwabiście gładkie i przyjemne...Ale w porównaniu z gładkością Twojej skóry nie ma żadnych szans.”

2

Chcesz wysłać jakąś przesyłkę, list, lub pocztówkę swojej kobiecie? Wykorzystaj ten pomysł. Zamiast jej imienia i nazwiska wpisz jakiś słodki lub seksowny pseudonim i wybierz przesyłkę poleconą.

Spróbuj sobie wyobrazić minę swojej kobiety, gdy do drzwi zapuka listonosz i zapyta „Czy mieszka tu Pani Słodka Kasia Kowalska?” lub „Mam przesyłkę dla Seksy Ani Kowalskiej?”

3

Czasami dopada nas jakieś przeziębienie. Gdy przytrafi się to Twojej kobiecie kup jej paczkę chusteczek, sok malinowy, kilogram cytryn, weź dzień wolnego i zadbaj o nią.

Aby przyspieszyć jej powrót do zdrowia, rozerwij pudełko z chusteczkami i na kilku z nich napisz jakieś romantyczne, miłosne lub seksowne wiadomości. Następnie spakuj pudełko z powrotem.

W momencie, gdy ona natrafi na jeden z Twoich wpisów, zapomni o chorobie chociaż na chwilę i poczuje się naprawdę kochana.

Połączenie Twojego uczucia do niej i poczucia humoru sprawi, że wyzdrowieje w mgnieniu oka. Jej uśmiech i chwila zapomnienia może okazać się najskuteczniejszym lekarstwem.

4

Twoja dziewczyna ma ciężki dzień w pracy? Być może, ma dużo nauki lub nie może wyrobić się z ilością innych obowiązków? Przedstawię Ci mały gest, który jej doda trochę energii.

Przyklej na jej biurku samoprzylepną kartkę papieru i napisz coś w stylu: „Gdy sprawy będą wyglądać naprawdę źle popatrz w górę...”. Następnie na jej suficie, nad biurkiem przyklej uśmiechniętą buzię. To prosty gest i będzie spełniał swoją funkcję przez bardzo długo.

5

Jeśli spotykasz się z kobietą od niedawna i chcesz jej dać coś zupełnie niezobowiązującego, na przykład w dniu jej urodzin, ten pomysł jest dla Ciebie.

Nagraj