Wydawca: E-bookowo Kategoria: Poradniki Język: polski Rok wydania: 2014

101 Sposobów, aby zaskoczyć faceta ebook

Grzegorz Gomółka

1 (1)

Ebooka przeczytasz na:

Kindlu MOBI
e-czytniku EPUB
tablecie EPUB
smartfonie EPUB
komputerze EPUB
Czytaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Czytaj i słuchaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Zabezpieczenie: watermark Przeczytaj fragment ebooka

Opis ebooka 101 Sposobów, aby zaskoczyć faceta - Grzegorz Gomółka

101 Sposobów, aby zaskoczyć faceta” to ogromny zbiór unikatowych i sprawdzonych przez setki kobiet pomysłów, dzięki którym będziesz w stanie:

- oczarowywać swojego mężczyznę wyjątkowymi gestami, dzięki którym on będzie myślał o Tobie i tylko o Tobie 24 godziny na dobę

- sprawić mu radość nawet, gdy będzie daleko od Ciebie i zawładnąć jego męskim umysłem na odległość

- zamienić zwykłe spotkanie w jedno z tych niezapomnianych, dzięki czemu nie uzna Cię jako nudną kobietę bez fantazji

- dostarczyć facetowi ogromną ilość silnych emocji, których na co dzień pragnie i pożąda, za co Cię pokocha jeszcze bardziej

- stworzyć sytuacje, o których myśli, marzy i śni każdy facet, a do których nigdy się nie przyzna, w wyniku czego będzie myślał, że potrafisz czytać w jego myślach

- uniknąć nudy i rutyny, które są zabójcami numer jeden Twojego związku i relacji z facetem

Uwaga!

Używaj tych sposobów tylko z mężczyzną, na którym Ci zależy, ponieważ dzięki nim możesz uzależnisz go emocjonalnie od swojej osoby... Na zawsze!

Oprócz tego, dzięki wykorzystywaniu pomysłów zawartych w publikacji, będziesz w jego oczach o wiele bardziej atrakcyjną i wyjątkową kobietą, ponieważ będziesz w stanie dostarczyć mu tych przeżyć, na które on czeka.

Sama sprawdź!
Grzegorz Gomółka

Pasjonat rozwoju osobistego i wdrażania w życie dziwnych projektów. Z wykształcenia Inżynier Budowy. W mojej bardzo krótkiej karierze zdążyłem cztery razy rzucić pracę, o której większość ludzi marzy, rezygnując ze służbowego mieszkania, samochodu i wielu przywilejów, które wpisane są w moją branżę. Wszystko po to by realizować i wdrażać w życie swoje wizje i pomysły.

Kiedyś stres związany z odpowiedzialną pracą wyrywał mnie rano z łóżka, a wieczorem nie pozwalał zasnąć. Dlatego postanowiłem to zmienić. Teraz to nowe pomysły, domagające się natychmiastowej realizacji nie pozwalają mi się wyspać.

Choć tematyką rozwoju osobistego i relacji interesuję się od dawna, to pierwszą moją publikację wydałem dopiero w 2013 roku tuż przed Walentynkami. Była to „Sztuka Obdarowywania Kobiet”. Okazała się ona hitem i w ciągu tygodnia sprzedałem ponad 300 egzemplarzy. Natomiast w tym roku przyszedł czas na kolejną publikację w tej tematyce, czyli „Sztukę Obdarowywania Mężczyzn” - coś dla Pań.

W między czasie realizuję jeszcze kilka innych projektów związanych z szeroko pojętym rozwojem osobistym, związkami, komunikacją i relacjami damsko-męskimi. Pracuję i tworzę wszędzie tam, gdzie jest dostęp do Internetu, co pozwala mi na swobodę, mobilność i niezależność, o której zawsze marzyłem.

Zapraszam do mojego świata :)

Opinie o ebooku 101 Sposobów, aby zaskoczyć faceta - Grzegorz Gomółka

Fragment ebooka 101 Sposobów, aby zaskoczyć faceta - Grzegorz Gomółka

Grzegorz Gomółka

101 sposobów aby zaskoczyć faceta

Niniejsza publikacja jest własnością prywatną.

Żadna część, jak i całość niniejszej publikacji nie może być kopiowana, ani w jakikolwiek inny sposób reprodukowana, powielana, przechowywana jako źródło danych, ani odczytywana w środkach publicznego przekazu bez pisemnej zgody wydawcy. Zabrania się jej publicznego udostępniania w Internecie oraz odsprzedaży.

© Copyright by Grzegorz Gomółka

Data 12.01.2014

Wydanie Pierwsze

ISBN 978-83-7859-294-5

Tytuł: 101 Zaskakujących Gestów

Autor: Grzegorz Gomółka

Projekt okładki: Grzegorz Gomółka

101 sposobów aby zaskoczyć faceta

Kwiaty do pracy

Gdy Twój mężczyzna pracuje w miejscu, gdzie jest dużo kobiet, wyślij mu do pracy kwiaty w dniu jego urodzin. Możesz to zrobić również bez okazji. Każda z kobiet będzie myślała, że kwiaty są być może dla niej. Gdy się okaże, że one są dla Twojego faceta, wszystkie będą zazdrosne i zaskoczone, a Twój mężczyzna będzie w niebo wzięty. Z pewnością dostanie również sporo komplementów, które będą dedykowane wspaniałej kobiecie, która mu zrobiła taką niespodziankę, czyli Tobie.

Nieoczekiwany zwrot

Z pewnością nieraz dostałaś od swojego faceta kwiaty. Myślę jednak o tych kwiatach, które wręczył Ci po raz pierwszy. Są one w pewien sposób wyjątkowe. Co się z nimi później stało? Pewnie to samo co pozostałymi. Kilka dni w wazonie i uschły.

Podsunę Ci pomysł, który nie tylko sprawi, że będziesz się cieszyć tymi kwiatami przez całą wieczność, ale pozwolą Ci one zaskoczyć Twojego faceta w najmniej oczekiwanym momencie.

Kwiaty, które dostaniesz od niego, zamiast wkładać do wazonu – ususz je. Możesz wysuszyć je na słońcu, lub wyciągnąć jeden kwiat z bukietu i włożyć do książki.

Jeśli Twój facet jest typem romantyka i wiesz, że doceni taki gest z Twojej strony, wręcz mu ten sam kwiatek na 2-gą, 5-tą, 10-tą, 15-stą lub 20-stą rocznicę Waszego Ślubu lub znajomości. Z pewnością będzie zaskoczony, tym, że pierwsze kwiaty od niego zrobiły na Tobie takie wrażenie, że postanowiłaś je zatrzymać na wieczność.

Bokserki w oryginalnym opakowaniu

Gdy chcesz kupić swojemu mężczyźnie bokserki lub jakiś T-Shirt, zamiast wręczać mu taki podarunek w ozdobnym opakowaniu, załóż to na siebie.

Powiedz mu, że masz dla niego prezent, ale będzie musiał zedrzeć go z Ciebie bo inaczej nie dostanie. Napisz do niego taka wiadomość z samego rana. To sprawi, że cały dzień będzie się zastanawiał i myślał o tym co dla niego przygotowałaś. Niech ten prezent będzie jedyną rzeczą, którą będziesz mieć na sobie.

Ukryte serca

Narysuj na swoim ciele kilkanaście, a może kilkadziesiąt serc. Niech to będzie jakaś symboliczna liczba. Na przykład w dniu jego 25 urodzin narysuj na swoim ciele 25 serc. Powiedz mu, że masz dla niego prezent urodzinowy, ale najpierw musi odnaleźć wszystkie serca i powiedzieć Ci ile ich jest.

Gwarantuję Ci, że będzie miło wspominał prezent, który mu dasz, bez względu na to co to będzie.

Na ratunek

Gdy będziecie się mieli rozstać na jakiś czas wręcz mu zestaw ratunkowy po to, aby za Tobą nie tęsknił. Kup czasopismo dla facetów w stylu CKM, albo wielki plakat jakiejś ładnej, pół nagiej kobiety. Możesz też wręczyć mu swoje, seksowne zdjęcie. Do tego wręcz mu żel do masturbacji i ogromną paczkę chusteczek.

W ten zabawny sposób, sprawisz, że bez problemu przetrwa rozstanie. Wręcz mu to i powiedź, że to jest zestaw ratunkowy jak będzie za Tobą tęsknił. Jest to ciekawsza opcja niż wręczenie samego zdjęcia w ramce, gdyż pokazuje Twoje poczuje humoru.

Wstrząśnięty, nie mieszany

Twój mężczyzna chodzi na siłownie? Zrób mu małą niespodziankę. Udaj się tam, gdy go nie będzie lub zadzwoń i zamów dla niego koktajl regeneracyjny po treningu. Zapłać będąc na miejscu, lub zrób przelew i wyślij potwierdzenie wiadomością elektroniczną.

Gdy przyjdzie na siłownię dowie się, że po treningu czeka na niego koktajl – od Ciebie. Chociaż będzie to mały gest to szalenie go zaskoczy i nie będzie mógł w to uwierzyć. Gwarantuję Ci, że to będzie jego jeden z najprzyjemniejszych treningów w jakich miał okazję uczestniczyć.

Poranna toaleta

Napisz na papierze toaletowym kilka słodkich, seksownych lub zabawnych notatek, które poprawią mu humor na cały dzień i zwiń rolkę. Podczas porannej toalety nieziemsko go zaskoczysz. Być może przeoczy Twoje notatki. Gdy mu opowiesz, co było napisane na papierze i jak potraktował Twoje wyznanie, będziecie mieć niezły ubaw.

 Pobudka

Gdy będziesz musiała wstać wcześniej niż on, zostaw na poduszce wiadomość, żeby się dzisiaj lepiej przygotował, bo czeka go mnóstwo tych przyjemności, które najbardziej lubi. Dodaj, że zamierzasz być bardzo niegrzeczna.

 Tęsknie

Wyślij do