Haner K.N.
Wyniki wyszukiwania, prezentowane na stronie, dopasowane są do kryteriów wyszukiwania podanych przez użytkownika. Staramy się wyróżniać produkty, które mogą szczególnie zainteresować naszych użytkowników, używając w tym celu oznaczenia Bestseller lub Nowość. Pozycje na liście wyników wyszukiwania mogą być również sortowane - parametr sortowania ma pierwszeństwo nad pozostałymi wynikami.

Polska romansopisarka młodego pokolenia. Autorka poczytnych powieści o (nie)lekkim zabarwieniu erotycznym. Chociaż K.N. Haner książki zaczęła wydawać zaledwie kolka lat temu, ma już w swoim dorobku blisko 30 tytułów i kilka serii powieściowych. Jak sama mówi, dopiero się rozkręca, więc wkrótce na jej koncie pojawią się kolejne pozycje, szczególnie, że autorka najczęściej pracuje nad kilkoma historiami naraz.

K.N Haner to pseudonim literacki stosunkowo nowej na rynku wydawniczym pisarki Katarzyny Nowakowskiej. Stanowi on połączenie pierwszych liter jej imienia i nazwiska oraz nazwiska jej ulubionego gitarzysty. Jako K.N Haner książki postanowiła wydawać na samym początku swojej literackiej przygody, by ze względu na tematykę jej utworów i niepewność co do powodzenia całego przedsięwzięcia, nie ujawniać od razu swojego nazwiska. Dodatkowo okazało się to dobrym zabiegiem promocyjnym, ponieważ większość czytelniczek myślała, że mają do czynienia z zagraniczna autorką, co znacząco ułatwiło start młodej pisarce.

K.N Haner, książki i cała reszta

Co ciekawe, w przeciwieństwie do wielu jej koleżanek po piórze, o tym by pisać książki K.N Haner nie marzyła od wczesnego dzieciństwa. W różnych okresach swojego życia miała zupełnie inne zainteresowania: jako dziewczynka chciała być aktorką lub piosenkarką, później architektem wnętrz, myślała również o studiach dziennikarskich. Nie była również szczególnym molem książkowym. Jak sama mówi, po dziecięcej fascynacji serią o Harrym Potterze radość czytania zabiła w niej szkoła, a przede wszystkim polonistka w liceum. Dopiero jako dorosła, dzięki koleżance, która podrzuciła jej 50 twarzy Greya, odnalazła ponownie przyjemność płynącą z lektury. Zaczytywała się w literaturze erotycznej i wkrótce w jej głowie zaczęły pojawiać się pomysły na własne, coraz mocniej domagające się przelania na papier, historie. Do napisania swojej pierwszej książki K.N Haner zasiadła w 2013 r. Po kilku zwrotach akcji, niecałe 2 lata później, mogła świętować premierę debiutanckiej powieści. Od tamtej pory, choć minęło zaledwie kilka lat, udało jej się zyskać grono wiernych czytelniczek i zbudować pozycje na krajowym rynku erotycznej literatury kobiecej.

Pisanie przychodzi jej z wyjątkową łatwością, a inspirację stanowi niemal wszystko, a ponieważ pisarka potrafi również pracować nad kilkoma tekstami jednocześnie, jej bibliografia przyrasta z ogromną szybkością i, jak na razie, nie zanosi się na zwolnienie tego tempa. Wręcz przeciwnie autorka, zapowiada, że dopiero się rozkręca. Jak zdradza, ma podpisane kontrakty z różnymi wydawnictwami na wiele kolejnych tytułów. Kiedy jednak zmęczy ja w końcu pisanie książki, K.N Haner lubi szukać odprężenie w muzyce lub samotności. Uwielbia też gotowanie i, jako osoba bardzo rodzinna, spotkania z najbliższymi. Marzy o małej chatce w leśnej głuszy, obowiązkowo na jakąś wodą, najlepiej nad jeziorem.

K.N Haner na szczycie

Swoją literacką drogę pisarka rozpoczęła w 2013 r. Wtedy to pikantnym romansem Na szczycie K.N Haner zadebiutowała na rynku wydawniczym. Miłosna historia striptizerki i menedżera popularnego zespołu rokowego szybko podbił serca polskich czytelniczek. Perypetie Rebeki i Sedricka oraz koleje ich płomiennego romansu okazały się ciekawą propozycją dla polskich miłośniczek tego typu literatury, szybko więc w ich ręce trafiły kolejne odsłony cyklu. W 2016 wydała K.N Haner Na szczycie. Gra o miłość, a później 2 kolejne tomy serii. Ostatni z nich, zatytułowany Na szczycie. Ostatnia melodia, wciąż czeka na publikacje.

Inne cykl powieściowe K.N Haner

Poza debiutanckim Na szczycie pisarka zgromadziła w swoim dorobku jeszcze kilka powieściowych cykli. Chronologicznie drugim jest, zapoczątkowana w 2016 r. powieścią Sny Morfeusza, seria Mafijna miłość. Jak na razie, jest to trylogia, choć znany jest już tytuł czwartej części losów Cassandry i diabolicznego Adama vel Morfeusza. Najnowszy rozdział ich miłości ma być zatytułowany Piętno Morfeusza.

W 2018 r. utrzymana w podobnym klimacie powieść K.N Haner Zakazany układ zdobyła wyróżnienie w konkursie serwisu LubimyCzytać. Jeszcze w tym samym roku ukazała się jej kontynuacja, pt. Piekielna miłość. Również 2 tomy liczy sobie cykl zatytułowany Sponsor oraz Nieczyste, na który składają się powieści Nieczyste więzy i Nieczyste zamiary. K.N Haner powieścią Złe miejsce otworzyła na początku 2020 r. swój najnowszy cykl, Niebezpieczni mężczyźni.

Samodzielne fabuły K.N Haner

Poza licznymi cyklami powieściowymi w dorobku pisarki znaleźć można również wiele samodzielnych historii. Jedną z najpopularniejszych pt. Zapomnij o mnie K.N Haner w ręce czytelniczek oddała w 2018 r. Dużym powodzeniem wśród czytelniczek cieszą się także Powieści Rysunkowa dziewczyna, Ring girl i Drwal.