Życie na pełnej petardzie czyli wiara, polędwica i miłość - ks. Jan Kaczkowski, Piotr Żyłka - audiobook

Życie na pełnej petardzie czyli wiara, polędwica i miłość audiobook

ks. Jan Kaczkowski, Piotr Żyłka

4,8

26 osób interesuje się tą książką

Opis

Wielki powrót bestsellera. Niezapomniany ks. Jan Kaczkowski w rozmowie życia.

W szkole nie chodził na religię. Gdy już zyskał pewność co do swojego powołania – odrzucili go jezuici (Niech żałują!). Kłopoty ze wzrokiem prawie uniemożliwiły mu święcenia (wszystko jednak skończyło się dobrze: A pieniądze widzi?, – Widzi!, – To święcić!).

W inspirującej rozmowie z Piotrem Żyłką ks. Jan zdradził źródła swojej niesamowitej energii i nieskończonych pokładów optymizmu. O własnym życiu i polskim Kościele mówił z odwagą i dystansem osoby, której udało się pokonać strach.

Miliony Polaków ceniły go za autentyzm, odwagę i szczerość. Był podziwiany zarówno przez katolików, jak i niewierzących. Sam o sobie mówił, że jest onkocelebrytą, czyli człowiekiem znanym głównie z tego, że ma raka. Zanim wykryto u niego chorobę, wybudował hospicjum w Pucku.

Życie na pełnej petardzie, czyli wiara, polędwica i miłość była jedną z najważniejszych polskich książek 2015 roku. Od momentu premiery kupiło ją ponad 365 tys. osób.

Teraz ta wyjątkowa książka dostępna jest także w formie audiobooka. Nie czytałeś? Masz okazję posłuchać. Czytałeś? Możesz ją sobie przypomnieć.

Audiobook w interpretacji Marcina Kobierskiego.

Do książki dołączyliśmy ponad dwie godziny archiwalnych nagrań ks. Jana Kaczkowskiego i Piotra Żyłki.

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 9 godz. 4 min

Oceny
4,8 (175 ocen)
143
27
4
1
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
Joanna_Barbara-0708

Nie oderwiesz się od lektury

Cudowny ks. Jan Kazkowski z cudownie pełzającym glejakiem. Prawdziwie wierzący ksiadz. Polecam wszystkim poszukującym, wątpiącym a także wierzącym!
00
kasia-kordeczka

Całkiem niezła

Ksiądz Jan Kaczkowski to bardzo znana postać, odważna w swych poglądach. Ciekawie było posłuchać rozmowy z nim, choć momentami brakowało mi wiedzy do pełnego zrozumienia kontekstu. Ja w wielu kwestiach z ks. Janem się nie zgadzam, jednak uważam, że zrobił w swym krótkim życiu dużo dla ludzi i był po prostu dobrym człowiekiem i kapłanem.
00
Kasia_4155

Nie oderwiesz się od lektury

Bardzo ciekawa książka, pomocna szczególnie osobom które opiekują się chorymi i nie tylko. Rzuca nowe światło na kościół i wiarę. Polecam!
00
630gosia

Nie oderwiesz się od lektury

Zaluje ze tak pozni ja znalazlam i przeczytalam , latwiej by mi bylo przy smierci rodzicow
00
Kasp660

Nie oderwiesz się od lektury

Nigdy bym nie pomyślała... ze tak do głębi poruszy mnie książka jakiegokolwiek przedstawiciela kościoła. Polecam- szczególnie tym sceptycznym. Nie nawrócicie się, ale można zyskać inne spojrzenie na kościelne przedstawicielstwo, uwierzyć, że są tam jeszcze księża, z prawdziwym powołaniem. Piękne , zdrowo rozsądkowe podejście do tematu śmierci. Koniecznie przeczytać... "...a człowieka widzi?".
00

Popularność