Szukając Alaski - John Green - ebook + książka

Szukając Alaski ebook

John Green

4,1

Opis

Słynna pierwsza powieść jednego z najpopularniejszych współczesnych autorów literatury młodzieżowej, który w USA został uznany autorem roku 2012 i osiągnął status kultowego

Najnowsza ksiażka Johna Greena, Gwiazd naszych wina, od ponad roku nr 1 na liście bestsellerów, „New York Timesa” i Najlepsza Książka Roku wg najbardziej liczących się mediów amerykańskich, bestseller m.in. w Wielkiej Brytanii i Niemczech, świetnie przyjęta przez polskich czytelników (premiera w Polsce w lutym 2013)

Bestseller „New York Timesa

Porównywany z przełomowym Buszującym w zbożu J.D. Salingera literacki debiut Johna Greena to powieść o myślących i wrażliwych młodych ludziach. Zbuntowanych, szukających intensywnych wrażeń i odpowiedzi na najważniejsze pytania: o miłość, która wywraca świat do góry nogami, o przyjaźń, której doświadcza się na całe życie. Niezapomniana opowieść o odkrywającym życie Milesie zakochanym w szalonej, zbuntowanej Alasce, dzięki której odnalazł Wielkie Być Może – czyli najintensywniejsze i najprawdziwsze doświadczenie rzeczywistości.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
czytnikach certyfikowanych
przez Legimi
czytnikach Kindle™
(dla wybranych pakietów)
Windows
10
Windows
Phone

Liczba stron: 328

Odsłuch ebooka (TTS) dostepny w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
Oceny
4,1 (189 ocen)
74
67
37
8
3
Sortuj według:
narewskka

Nie oderwiesz się od lektury

👌🏻
00
andrzeIika

Nie oderwiesz się od lektury

kocham
00
kotWButach1

Dobrze spędzony czas

4,75 / 5 druga połowa nudna🤨
00
BogusiaKarczewska

Nie oderwiesz się od lektury

Moja ulubiona i zdecydowanie comfort książka
00
matyldda

Nie oderwiesz się od lektury

mega fajna
00

Popularność
„Kiedyś nikt nie będzie nawet pamiętał, że w ogóle istniała”, napisałem w zeszycie, a chwilę później dopisałem: „ani że ja w ogóle istniałem”. Ponieważ wspomnienia także giną. A wtedy nie pozostaje ci nic, nawet duch, nawet jego nikły cień.