Sekretna historia skarpetek - tom.1 - Justyna Bednarek - audiobook
NOWOŚĆ

Sekretna historia skarpetek - tom.1 audiobook

Justyna Bednarek

4,7

69 osób interesuje się tą książką

Opis

To będzie najbardziej szalona i wciągająca przygoda, jaką moglibyście sobie wyobrazić. I dostaniecie dowody na to, że skarpetki rządzą. Nawet w muzeum!

 

Wybierzecie się tam razem z małą Be i jej niezwykłym dziadkiem  – kustoszem (to taki pan, co pracuje właśnie w muzeum) i jedynym w swoim rodzaju opowiadaczem fascynujących historii. Oprowadzi Was po tajemniczych muzealnych zakamarkach, obejrzycie eksponaty i wysłuchacie niezwykłych opowieści o przygodach niesfornych i wszędobylskich skarpetek. No i poznacie najpilniej strzeżone sekrety dziejów. Nie uwierzycie pewnie tak od razu, ale bardzo możliwe, że w historię ludzi od samego początku były zamieszane… skarpetki. Piąty tom cyklu Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek rzuca nowe światło na znane nam fakty z dziejów Polski i świata.

 

Co tym razem się przydarzyło tekstylnym bohaterkom, jakie lądy i czasy odwiedziły, jakie wybitne postaci poznały? Wiecie, jak to jest ze skarpetkami – wcisną się wszędzie i nieźle potrafią namieszać w biegu historii! Sprawdźcie sami, w jakie wydarzenia się wplątały.

 

Lektura to niezwykła, a zarazem lekcja historii i wyobraźni, na której – gwarantujemy – nie będzie się nudzić żadne dziecko (i jego rodzice czy dziadkowie!)! A może, zainspirowani przez dzielne skarpetki, młodzi czytelnicy wymyślą własne przygody nieustraszonych i pomysłowych otulistópek? Zapraszamy do zabawy!

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 1 godz. 17 min

Lektor: Bartosz Głogowski

Oceny
4,7 (92 oceny)
74
11
6
1
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
JakubmF

Nie oderwiesz się od lektury

bardzo fajne i ciekawe i oryginalne 🧦😀♥️👍
10
Zazulka22

Nie oderwiesz się od lektury

❤️🧦🧦🧦🧦🧦🧦🧦🧦🧦🧦🧦🧦🧦🧦❤️
10
ciompek

Nie oderwiesz się od lektury

Pani Justyno, dziękuję za skarpetki. Uwielbiamy z Synem je czytać i słuchać!
00
trzepcz

Nie oderwiesz się od lektury

ciekawa, moj wnuczek lubi słuchać do snu
00

Popularność