Scooby-Doo! Klątwa Kleopatry - Opracowanie zbiorowe - audiobook

Scooby-Doo! Klątwa Kleopatry audiobook

Opracowanie zbiorowe

4,6

12 osób interesuje się tą książką

Opis

Fabuła powieści detektywistycznej oparta jest na wydarzeniach, do jakich doszło w czasie wykopalisk archeologicznych w Egipcie. Wykopaliska, w których uczestniczyła Velma, miały na celu odnalezienie skarbów grobowca Kleopatry. W czasie prac archeologicznych doszło do niepokojących wydarzeń. Wszystko wskazywało na to, że ożyła złowroga klątwa sprzed tysiącleci – przekleństwo faraonów wysuszające koryta rzek, zmieniające ludzi w słupy soli i wskrzeszające wrogie armie zmumifikowanych wojowników. Czy Scooby, Kudłaty i ich przyjaciele będą potrafili na czas rozwiązać archeologiczną zagadkę i ustrzec się przed natarciem rozszalałych mumii?

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 0 godz. 35 min

Lektor: słuchowisko

Oceny
4,6 (23 oceny)
18
1
3
1
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
raparapa
(edytowany)

Nie oderwiesz się od lektury

Nie da się od niej o derwać♥️ 😻💃🏻🩰
10
ingirun

Całkiem niezła

fhzjjgjjfjvskfkfjzjgkgk rkfkjdjfjfjskoooooo nie będzie szkoły ooo t nie ma prawo wglądu na nie ma taty lecz to to nie ma tylko jeden to że pojedziemy w sumie nie ma taty i to w google i tak trochę boli i tak jest z tego powodu dla Leona i
00

Popularność