Przysięga. Grzechy mafii - Winnicka Magdalena - audiobook

Przysięga. Grzechy mafii audiobook

Winnicka Magdalena

4,8

Opis

Felicja odzyskuje pamięć, a wraz z nią chce odzyskać męża. Okazuje się jednak, że współorganizacja jego ucieczki z więzienia to za mało; Alex jest przekonany, że wolność zawdzięcza Michaelowi. Znika bez śladu, ale Felicja nie daje za wygraną. Wie, że nosi jego dziecko, wie, że pragnie tylko jego, że nie chce spędzić życia z nikim innym. Przez chwilę wydaje się, że już wszystko będzie dobrze, że wiadomość o ciąży Felicjii da Alexowi szczęście i spokój, którego w głębi duszy pragnie, ale do głosu dochodzą demony przeszłości i to, co mogło być cudowną rodzinną sielanką zamienia się w koszmar przepełniony pożądaniem, niezrealizowanymi pragnieniami i zdruzgotanymi nadziejami.

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 8 godz. 13 min

Lektor: Magdalena Winnicka
Oceny
4,8 (115 ocen)
98
12
4
1
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
MonikaRat82

Nie oderwiesz się od lektury

Najlepsza cześć. Również mało realna fabuła, ale duży plus za ciekawe zakończenie.
00
Mmkkiel

Nie oderwiesz się od lektury

Polecam
00
Mankaryna

Nie oderwiesz się od lektury

Niesamowita! Jestem pod ogromnym wrażeniem tej serii. Trzeba czytać ją uważnie. Tyle jest tu szczegółów, że to aż niewiarygodne. Wow, wow, wow!
00
gaga1405

Nie oderwiesz się od lektury

Przysięga. Grzechy mafii” to kolejna część serii poświęcona losom Alexandra i Felicji, po którą sięgnęłam bez wahania, jak tylko zakończyłam czytać „Porachunki”. Felicja odzyskuje pamięć. Jednak czy na odzyskanie miłości jej życia, nie będzie aby za późno? Gdy wracają do niej wspomnienia a przede wszystkim uczucie jakim darzy Alexa, ten trafia do więzienia. Kobieta za wszelką cenę stara się uratować ukochanego i zwrócić mu wolność. Słowa, które między nimi padły w przeszłości mogą kłaść się cieniem na ich relacji a kolejne czyny wcale nie ułatwią powrotu. Gdy mężczyzna odzyskuje wolność, znika, nie zostawiając po sobie śladu. Licja jednak nie zamierza odpuścić i ma zamiar odnaleźć go. Czy dane im będzie zaznać szczęścia u swojego boku? Autorka ma niezwykle przyjemny styl, o czym już się przekonałam, a tym razem jedynie utwierdziłam się w przekonaniu. Książkę pochłonęłam w mgnieniu oka. Akcja nie zwalnia, mamy tu sporo scen podnoszących poziom adrenaliny oraz tych które wywołają rumie...
00
Dallas63

Nie oderwiesz się od lektury

Świetna seria polecam.
00

Popularność