Prawo do zmiany oraz polecenie zmiany treści umowy o roboty budowlane w świetle warunków FIDIC - Hubert Wysoczański - ebook + książka

Prawo do zmiany oraz polecenie zmiany treści umowy o roboty budowlane w świetle warunków FIDIC ebook

Hubert Wysoczański

0,0
119,00 zł

Opis

Monografia jest pierwszym na polskim rynku opracowaniem poświęconym prawnym aspektom zmiany treści umowy o roboty budowlane na podstawie powszechnie stosowanych w obrocie polskim i międzynarodowym Warunków Kontraktowych FIDIC, przepisów prawa prywatnego oraz prawa zamówień publicznych. W monografii poruszono zagadnienia kluczowe dla podmiotów zaangażowanych w proces inwestycyjny, od zamawiających i wykonawców, inżynierów kontraktu, projektantów, podwykonawców, po UZP, kancelarie prawne, doradców technicznych i biznesowych, a także sędziów i arbitrów rozstrzygających spory z kontraktów budowlanych, które zwykle dotyczą kwestii robót dodatkowych i zamiennych oraz zwiększenia wynagrodzenia wykonawcy i przedłużenia terminu realizacji umowy.

Monografia kompleksowo analizuje polskie i zagraniczne orzecznictwo oraz najnowszą literaturę. Publikacja adresowana jest zarówno do praktyków, jak i do przedstawicieli nauki prawa.

Ebooka przeczytasz w dowolnej aplikacji obsługującej format:

PDF
Oceny
0,0
0
0
0
0
0