Plotki o zwierzętach - Marcin Kostrzyński - audiobook + książka

Plotki o zwierzętach audiobook

Kostrzyński Marcin

4,4

Opis

Książka, której głównym zadaniem jest obalenie powszechnych, dziwnych, czasem zabawnych, ale niekiedy także krzywdzących mitów na temat biologii zwierząt – ich cech i zachowań oraz powiązań gatunkowych. Książka dla dzieci, które dopiero odkrywają świat przyrody i dla przyrodniczo nieuświadomionych dorosłych. Czy sójka na pewno odlatuje za morze? Czy sarna to samica jelenia? Czy przysmakiem bocianów są żaby? Czy jeż nosi na grzbiecie cokolwiek oprócz igieł? Czy zimorodki przychodzą na świat zimą? Czy lis faktycznie jest taki szczwany? Czy sroka to złodziejka? Czy wiewiórka to na pewno taka miła, puszysta basia? Na te i mnóstwo innych pytań ze znaną sobie lekkością snuje gawędy Marcin Kostrzyński, znany jako Marcin z lasu, który od wielu lat obserwuje zwierzęta w ich naturalnym środowisku.

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 1 godz. 41 min

Oceny
4,4 (9 ocen)
7
1
0
0
1
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
Kotelina1149

Nie polecam

Książka zapewne wspaniała, ale nie polecam audiobooka. Lektorka czyta opowieść autora, jak instrukcję techniczną. Ogromna strata dla tej pozycji, zwłaszcza, że autor jest takim gawędziarzem, że w jego wykonaniu chciałoby się godzinami słuchać, jak czyta instrukcje wszelakie.
00
htkszt

Dobrze spędzony czas

Piękna o naturze 💯 super o naturze choć filmiki lepsze
00
Vissniova

Nie oderwiesz się od lektury

Najwspanialsze opowiesci o naturze i dzikich zwierzetach. Warto ogladac tez filmiki pana Marcina na youtubie.
00
AlicjaChomyszyn

Nie oderwiesz się od lektury

Cudowny świat braci mniejszych
00

Popularność