Pamiętnik grzecznego psa - Katarzyna Terechowicz , Wojciech Cesarz - audiobook

Pamiętnik grzecznego psa audiobook

Katarzyna Terechowicz , Wojciech Cesarz

5,0

36 osób interesuje się tą książką

Opis

Narratorem jest młodziutki alaskan malamut o imieniu Winter, który z prestiżowej hodowli trafia wprost do niezwykłej rodzinki. Tata, Henryk, jest początkowo sceptycznie nastawiony do projektu „Winter w domu”, mama, Hanka, twardo trzyma stronę dzieci, Alka i Julii, i razem z nimi gorąco kibicuje pojawieniu się nowego i niezwykłego domownika. Potem – cała czwórka nie ma już czasu na to, by roztrząsać ewentualne za i przeciw, gdyż gros swojej energii i uwagi musi poświęcić na śledzenie i naprawianie destrukcyjnych poczynań Wintera, który okazał się nie potulnym kłębkiem sierści, ale małym, błyskawicznie przemieszczającym się wulkanem.

Dla Wintera nie ma rzeczy niemożliwych. Jego filozofią rządzi zasada: zabawa przede wszystkim. Powywracane stoły i krzesełka, pogryzione obuwie, pęknięte półki, stłuczona zastawa stołowa, rowerzysta w kanale, ubłocone toalety sąsiadek, zdemolowany plan filmowy to cena, jaką trzeba zapłacić, realizując tę filozofię w codziennej praktyce. Nikt i nic nie jest w  stanie ujarzmić jego ochoty na swawole i demonstrowanie radości życia. Nie sprosta mu nawet zawodowy treser. Winter to indywidualista.

Książka  Pamiętnik grzecznego psa  Katarzyny Terechowicz i Wojciecha Cesarza otrzymała III nagrodę w  II  Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren, zorganizowanym przez Fundację ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 3 godz. 53 min

Lektor: Wojciech Cesarz i Katarzyna Terechowicz

Oceny
5,0 (60 ocen)
58
1
1
0
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
wilberg

Nie oderwiesz się od lektury

Super fajne 👍🏻 👍🏻 👍🏻 👍🏻 👍🏻 👍🏻 👍🏻 👍🏻 👍🏻 👍🏻 ❤️
10
szwagewa

Nie oderwiesz się od lektury

świetna
10
mikuss001

Nie oderwiesz się od lektury

wspaniała
10
mlodekamyki

Nie oderwiesz się od lektury

Cudne historię opowiedziane przez głównego bohatera- czworonoga Wintera. Polecamy do wspólnego słuchania 😀
00
SzaraL76

Nie oderwiesz się od lektury

Cudowna chcę więcej
00

Popularność