Nauka o finansach. Przegląd dorobku ośrodków akademickich - Krystyna Piotrowska-Marczak, Bożena Mikołajczyk, Joanna Fila - ebook

Nauka o finansach. Przegląd dorobku ośrodków akademickich ebook

Krystyna Piotrowska-Marczak, Bożena Mikołajczyk, Joanna Fila

0,0
99,00 zł

Opis

Z inicjatywy Polskiego Stowarzyszenia Finansów i Bankowości powstała publikacja, której celem jest prezentacja dorobku nauki o finansach ośrodków akademickich w Polsce. Aby zachować wysoką jednolitość prezentacji PSFiB zaproponowało skoncentrowanie się na dwóch obszarach: kierunkach badań i prezentacji publikacji uznanych za szczególnie ważne, a zarazem reprezentatywne dla każdego ośrodka.

Przyjęta metoda zbudowania monografii daje możliwość ujęcia globalnego, ale równocześnie zawiera ryzyko braku pełnej jednolitości tekstu. Przyjmując jednak, że pierwszy z wymienionych elementów jest najważniejszy zaakceptowano różnorodność prezentacji. Niniejsza publikacja nie mogłaby się ukazać, gdyby nie zaangażowanie w opracowanie materiałów, za co wszystkim bardzo dziękujemy. Przekazywane czytelnikowi pierwsze wydanie jest pionierskie, lecz zapowiadamy kontynuację podjętych prac.

Prezes PSFiB

Prof. Krystyna Piotrowska-Marczak

Ebooka przeczytasz w dowolnej aplikacji obsługującej format:

PDF
Oceny
0,0
0
0
0
0
0