Muzyka na cztery drzewa i fletnię Pana - Jan Wilkowski - audiobook

Muzyka na cztery drzewa i fletnię Pana audiobook

Jan Wilkowski

3,4

Opis

Muzyka na cztery drzewa i fletnię Pana” to familijne słuchowisko - muzyczna wyprawa w świat wyobraźni.

To muzyczna opowieść o poszukiwaniu inspiracji i odnajdywaniu siebie w muzyce, ale czy tylko? Przeżywający chwilowy kryzys twórczy kompozytor Egon Alter szuka inspiracji w naturze, a tam znajduje całą symfonię dźwięków. W podróży przez świat dźwięków przewodnikami są sympatyczne postaci Ptaszka i Pisklaków, które pomagają bohaterowi odnaleźć źródła muzyki, muzyczność wpisaną w zjawiska natury (od szumu drzew po perkusję grzmotów), w końcu brakujące natchnienie.
Odlew dłoni Chopina, portret Bacha czy popiersie Beethovena – ożywione, komentują akcję, chwaląc lub ganiąc postępy w pracy młodego kompozytora, skrzypcom wyrastają skrzydła, drzewa ujawniają ukryte instrumenty i grają na nich swymi gałęziami, słowem – dzieją się cuda!


W naszej podróży nie zabraknie wspaniałych dźwięków i melodii, które specjalnie do tego utworu skomponował Gabriel Collet. Ten audiobook to także szansa na odkrycie popularnego za sprawą jednego z producentów telefonów komórkowych, ale niekojarzonego instrumentu – marimby. Jego pierwotne, naturalne brzmienie zaciekawi niejednego słuchacza.


W rolach głównych występują: Igor Fijałkowski, Andrzej Bocian i Wojciech Solarz, reżyseria Artura Romańskiego. W audiobooku usłyszymy również znakomitych wokalistów – Sabinę Golanowską i Marcina Bronikowskiego.

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 0 godz. 47 min

Oceny
3,4 (5 ocen)
2
0
1
2
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
ania_kie

Nie oderwiesz się od lektury

Świetne
00
htkszt

Z braku laku…

fajna
00

Popularność