LUST. Kraka - opowiadanie erotyczne - Veronica Must - ebook + audiobook

LUST. Kraka - opowiadanie erotyczne ebook

Veronica Must

0,0
3,99 zł

lub
Opis

„Mimo, że próbowałam być opanowana, połączenie z jego siłą było tak wspaniałe, że zupełnie oddałam się spotkaniu ze sztywnym członkiem i energią, którą w sobie miał. Był naprawdę męski."

Główna bohaterka poznaje Asgera, jednak wszystko kończy się fiaskiem. Jest zbyt gorliwy i pozbawia ją całego pożądania. Ona spotyka innego mężczyznę, ale nie może przestać myśleć o Asgerze, ich drogi wkrótce znów się przecinają. Ku własnemu zaskoczeniu, czuje wtedy pragnienie, nad którym nie ma kontroli, szybko okazuje się, że żadne z nich nie potrafi się opanować. Jego pożądanie staje się jej pożądaniem, a ona jest jak uzależniona. „Kraka" to nowela o wielkiej namiętności, takiej, której nie można się oprzeć, i której być może w ogóle się nie spodziewamy.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB
MOBI

Liczba stron: 20

Oceny
0,0
0
0
0
0
0Veronica Must

Kraka - opowiadanie erotyczne

Tłumaczenie Nadia Habo

Lust

Kraka - opowiadanie erotyczneTłumaczenie Nadia Habo

Tytuł oryginałuKraka - Blot till lyst

Zdjęcie na okładce: Shutterstock Copyright © 2008, 2020 Veronica Must i LUST Wszystkie prawa zastrzeżone ISBN: 9788726209891

1. Wydanie w formie e-booka, 2020

Format: EPUB 3.0

Ta książka jest chroniona prawem autorskim. Kopiowanie do celów innych niż do użytku własnego jest dozwolone wyłącznie za zgodą LUST oraz autora.

Był naprawdę bezczelny.

Gdy spałam z Asgerem po raz pierwszy, doszedł z wielkim hukiem, nie dając mi cienia szansy, żebym do niego dołączyła.

Trochę się obawiałam, że będę kolejną Kraką : rozpalona, lecz zgaszona. Wypełniona, a mimo to pusta. Samotna, choć nie sama.

Ale on się tym specjalnie nie przejmował.

– Nikt nie skarży się kucharzowi, że jedzenie jest za ciepłe, podobnie nie ma czegoś takiego jak przedwczesny wytrysk, jest co najwyżej spóźniony orgazm – stwierdził pewnego razu.

W pierwszej chwili miałam ochotę spakować swoje rzeczy i wyjść, ale nasza relacja ciągnęła się już od jakiegoś czasu, nie chciałam podejmować tak drastycznych kroków.

Poza tym, musiałam przyznać przed samą sobą, że byłam już z mężczyznami, którzy nie mieli za grosz wyczucia, kontynuowali długo po tym, jak ja już doszłam. To nie było przyjemne. Czułam, że mnie nie doceniają, że ich nie podniecam, że nie jestem najlepszą partnerką w łóżku.

Być może jego sposób rozumowania ostatecznie wcale nie był tak daleki od tego, co czułam.

W zasadzie wolałam być z mężczyzną, który nie panuje nad swoją egzaltacją, niż z takim, który w ogóle jej nie czuje. Sama dochodziłam całkiem szybko, teraz trafiłam na godnego przeciwnika.

Asgera poznałam na wyprawie na ryby w Laponii. Ale wiedziałam, że nic z tego nie będzie. W ogóle nie kontrolował swoich emocji. Zapytał, czy może mnie pocałować. Zamiast to po prostu zrobić. To mogłoby zniechęcić każdego.

To niestety koniec bezpłatnego fragmentu. Zapraszamy do zakupu pełnej wersji książki.

Przepraszamy, ten rozdział nie jest dostępny w bezpłatnym fragmencie.

Przepraszamy, ten rozdział nie jest dostępny w bezpłatnym fragmencie.