Ktoś mnie pokochał - Julia Quinn - audiobook

Ktoś mnie pokochał audiobook

Julia Quinn

4,2

59 osób interesuje się tą książką

Opis

Anthony Bridgerton, najbardziej zatwardziały kawaler Londynu,

staje przed prawdziwą miłosną próbą…

Ku zaskoczeniu całego Londynu wicehrabia Bridgerton nie tylko zdecydował się na małżeństwo - wybrał już nawet kandydatkę na żonę! Jedyną przeszkodą jest starsza siostra jego wybranki Edwiny, Kate Sheffield, najbardziej wścibska kobieta, jaka kiedykolwiek pojawiła się w londyńskiej sali balowej. Ponętna intrygantka doprowadza Anthony'ego do szaleństwa swoją determinacją, by zniweczyć zaręczyny, ale kiedy wicehrabia w nocy zamyka oczy, to właśnie Kate jest kobietą nawiedzającą jego coraz bardziej erotyczne sny…

Wbrew powszechnemu przekonaniu Kate jest absolutnie pewna, że ​​nawróceni podrywacze wcale nie są najlepszymi mężami - a Anthony Bridgerton jest najbardziej niegodziwym łotrem ze wszystkich. Kate jest zdeterminowana, by chronić przed nim swoją młodszą siostrę, ale boi się, że sama może ulec hipnotyzującemu urokowi niepoprawnego uwodziciela…

„Miłosna intryga i subtelny humor są w powieści Julii Quinn po prostu mistrzowskie. Dodajmy do tego perfekcyjne oddanie realiów epoki i mieszankę emocji, a otrzymamy romans historyczny bliski ideału”.

Amazon.com

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 11 godz. 43 min

Lektor: Julia Quinn

Oceny
4,2 (234 oceny)
113
66
41
12
2
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
opryszek2020

Nie oderwiesz się od lektury

Super lektorka książka również
00
isioadrianka

Z braku laku…

Anthony… masakra. W serialu naprawdę dobrze to wyszło, ale w książce to jakieś chodzące nieporozumienie.
00
paulaserafiin

Dobrze spędzony czas

3.75/5 ⭐️ Jako że widziałam juz serial, zaskoczyło mnie to że książka sporo sie od serialu różni. Niemniej jednak świetnie sie bawiłam słuchając tej części.
00
Katty252

Całkiem niezła

W przypadku drugiego tomu i drugiego sezonu widać już pewne rozgałęzienia. Po raz kolejny twórcy serialu wzięli z pierwowzoru to co najlepsze, ale zaskoczyło mnie, że naprawdę spory kawałek książki pominęli. Ten kawałek co się dzieje dalej po ostatnim odcinku, więc może jeszcze to uwzględnią, ale jeśli nie, to żadnej straty nie będzie, bo kiedy wszystko jest już wyjaśnione, nie widzę sensu w ciągnięciu fabuły dalej. I znów zdecydowanie lepiej się ogląda niż czyta, stroje robią robotę, i soundtrack też. Mimo wszystko uważam, że "Ktoś mnie pokochał" nie jest książką nieudaną w swoim gatunku (romans historyczny). Jest w porządku, tylko serial totalnie ją przyćmiewa.
00
Alexa12035

Dobrze spędzony czas

🤍
00

Popularność