Królowa śniegu - Hans Christian Andersen, Łukasz Lewandowski - audiobook
19,99 zł

-50%
Zbieraj punkty w Klubie Mola Książkowego i kupuj ebooki, audiobooki oraz książki papierowe do 50% taniej.
Dowiedz się więcej.
Opis

Baśń Hansa Christiana Andersena Królowa śniegu należy do ścisłego kanonu literatury dziecięcej. Opowieść o Kaju porwanym do krainy lodu i jego ratunku jest uważana za jedną z najgłębszych tekstów Jest lekturą w klasie III szkoły podstawowej.

W kongenialnej aranżacji Łukasza Lewandowskiego i inscenizacji audio wykonanej przez Teatr Polskiego Radia w Warszawie, przy udziale najwybitniejszych polskich aktorów, baśń Hansa Christiana Andersena zachwyci małych i dużych wielbicieli wielkiej literatury. Jest to słuchowisko o niecodziennym rozmachu i na niespotykanym poziomie reżyserskim, muzycznym i aktorskim. Literacki, a zarazem współczesny język, budująca atmosferę i napięcie narracja, żywe dialogi pomiędzy bohaterami, różnorodny podkład muzyczny i akustyczny, wzruszające piosenki – wszystko składa się na unikalny i niezwykle atrakcyjny charakter tej pięknej inscenizacji audialnej.

Obsada aktorska:

Narrator: Mariusz Benoit Królowa śniegu: Elżbieta Kijowska Gerda: Dominika Kluźniak Kaj: Waldemar Barwiński Zły czarodziej: Jan Matyjaszkiewicz Staruszka/Wróżka: Barbara Zieliń Szara wrona/Babcia: Joanna Jeżewska Laponka/Księżniczka: Magdalena Mickiewicz Ren: Jacek Beler Kruk: Grzegorz Kwiecień Eskimoska: Monika Węgiel Stara rozbójnica: Wiktoria Gorodeckaja Córka rozbójnicy/Róża II: Milena Suszyńska Śpiewają:

Dominika Kluźniak, Waldemar Barwiński

Audiobooka posłuchasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

MP3 (spakowane ZIP)
Oceny
4,5 (26 ocen)
18
5
2
0
1
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
Krysia123_

Nie oderwiesz się od lektury

ciekawa i wzruszająca
00