Carrie - Stephen King - audiobook

Carrie audiobook

Stephen King

4,1

Opis

Kultowa debiutancka powieść Stephena Kinga teraz w wersji audio.

Carrie White jest inna niż jej rówieśnicy. Nie chodzi na prywatki, nie interesują się nią chłopcy, stanowi obiekt kpin i docinków. Matka – religijna fanatyczka – za wszelką cenę usiłuje uchronić ją przed grzechem. Pewnego razu Carrie się jednak buntuje i idzie na szkolny bal. Gdy tam pada ofiarą okrutnego żartu, rozpętuje się piekło... dziewczyna jest telekinetką o olbrzymiej mocy, której postanawia użyć, by zemścić się na prześladowcach. Ci, którzy ją dręczyli, gorzko tego pożałują.

Mocne wrażenia gwarantowane!

„The New York Times”

Mistrzowska historia, makabryczna jak diabli!

„Publishers Weekly”

Stephen King (ur. 1947 w Portland) napisał ponad pięćdziesiąt książek i wszystkie zyskały status światowych bestsellerów. Znajdują się między nimi: "Miasteczko Salem", "Misery", "Dallas ’63" czy "Lśnienie". Powieści Kinga doczekały się wielomilionowych nakładów, tłumaczeń na przeszło 30 języków, a na całym świecie można znaleźć ponad 300 milionów egzemplarzy książek z jego nazwiskiem na okładce. Stephen King mieszka w stanie Maine z żoną, powieściopisarką Tabithą King.

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 7 godz. 12 min

Lektor: Filip Kosior

Oceny
4,1 (156 ocen)
69
49
30
8
0
Sortuj według:
EmilioEstevez19

Nie oderwiesz się od lektury

Z radością odkryłem, że mój dotychczasowy awers w stosunku do twórczości Kinga, zniknął podczas słuchania Carrie. Podejrzewam, że jest to związane z ograniczoną długością powieści - autor zwyczajnie nie ma czasu na typowe dla swojego stylu wprowadzanie niewiele wnoszących dygresji oraz postaci. W wyniku skoncentrowania narracji niemal wyłącznie na wątku głównym, historia jest łatwiejsza do przyswojenia, ale przede wszystkim jest po prostu wciągająca. Lektor także odawala tutaj kawał dobrej roboty.
00
Albatros1

Nie oderwiesz się od lektury

Polecam.
00

Popularność