Adobe Flash CS5/CS5 PL Professional -  - książka

Adobe Flash CS5/CS5 PL Professional książka papierowa

0,0

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi)

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy


Opis

Najlepsze źródło informacji o Adobe Flash CS5!

Jak tworzyć zapierające dech w piersiach witryny WWW?
Jakie możliwości kryje ActionScript?
Jak wykorzystać kinematykę odwrotną i narzędzie "szkielet"?

Wersja CS5 to kolejna odsłona genialnego narzędzia pozwalającego tworzyć animacje, aplikacje i strony internetowe o niespotykanej interaktywności oraz atrakcyjności zarówno wizualnej, jak i dźwiękowej. Autorzy Adobe Flash, bo o nim mowa, wprowadzili tu wiele nowatorskich rozwiązań i ulepszeń. Wśród nich warto wymienić między innymi: rozbudowany i łatwiejszy w korzystaniu edytor ActionScript, lepszą integrację z pakietem Creative Suite oraz Flash Builder, narzędzie "szkielet", pozwalające na tworzenie realistycznych efektów kinematyki odwrotnej. Jak rozpocząć przygodę z Flashem, wykorzystać jego możliwości oraz w praktyce zastosować nowości z wersji CS5? Odpowiedź na te i dziesiątki innych pytań znajdziesz w tym podręczniku!

"Adobe Flash CS5/CS5 PL Professional. Oficjalny podręcznik" to kolejna książka w bestsellerowej serii podręczników z ćwiczeniami na temat oprogramowania firmy Adobe. Starannie wybrany zespół specjalistów z grupy Adobe Creative Team zapozna Cię z nowościami wersji CS5 oraz wszystkimi elementami niezbędnymi do swobodnej pracy z wykorzystaniem technologii Flash. Każda kolejna strona, każda lekcja to ogromna dawka wiedzy, podana w przystępny sposób. W trakcie lektury dowiesz się, jak tworzyć symbole, dodawać animację oraz wykorzystywać przekształcenia i kinematykę odwrotną. Ponadto będziesz mieć okazję opanować język ActionScript. Właśnie dzięki niemu Twoje strony mogą zyskać na atrakcyjności, interaktywności, a Ty sam możesz zrealizować wszystko, co tylko sobie zamarzysz. Wśród poruszanych tematów znajdziesz również te poświęcone pracy z materiałem audio i wideo, publikacji efektów pracy w sieci, osadzaniu czcionek oraz tworzeniu i edytowaniu symboli. Książka stanowi idealny podręcznik dla osób chcących rozpocząć przygodę z Adobe Flash. Natomiast osoby zaznajomione z technologią Flash oraz narzędziem Adobe Flash zainteresuje metodologia pracy specjalistów z firmy Adobe.

Podstawowe wiadomości o Flashu
Pierwsze kroki w nowym środowisku pracy
Praca z osią czasu, klatkami kluczowymi
Elementy graficzne w Adobe Flash
Tworzenie i edytowanie symboli
Wykorzystanie filtrów do tworzenia zaawansowanych efektów specjalnych
Przygotowanie animacji
Zastosowanie ścieżek ruchu
Symulacja fizyki za pomocą kinematyki odwrotnej
Wykorzystanie przekształceń
Używanie punktów sterowania
Język ActionScript 3.0
Praca z dźwiękiem i obrazem wideo
Zastosowanie komponentów
Publikacja dokumentów Flash

Wszystko, co musisz wiedzieć o Adobe Flash CS5, by tworzyć niesamowite strony! Oficjalna wiedza na temat Adobe Flash CS5!

Liczba stron: 392

Tłumacz: Schmidt Łukasz

Format (wymiary): 17.0x23.0cm

ISBN: 9788324628902

Oceny
0,0
0
0
0
0
0