Złączeni honorem - Reilly Cora - ebook + książka
BESTSELLER

Złączeni honorem ebook

Reilly Cora

4,5

93 osoby interesują się tą książką

Opis

Aria Scuderi, pochodząca z jednej z najbardziej wpływowych rodzin mafijnych w Chicago, walczy o niezależność, mimo że dziewczyny w jej świecie nie mają prawa decydować o sobie. W wieku zaledwie piętnastu lat rodzice zaręczyli ją z Lucą „Imadło” Vitiellim, najstarszym synem szefa nowojorskiej Cosa Nostry, aby zapewnić pokój między rodami.
Kiedy Aria kończy osiemnaście lat, nadchodzi dzień, którego obawiała się od dawna – ma stanąć z Lucą na ślubnym kobiercu.

Arię przeraża myśl o poślubieniu niemal obcego mężczyzny, a jeszcze większy strach wzbudza w niej świadomość, że jej przyszłemu mężowi nadano przydomek po tym, jak skręcił komuś kark.

Luca zawdzięcza tytuł najbardziej pożądanego nowojorskiego kawalera swojemu wyglądowi, bogactwu i drapieżnemu, władczemu urokowi, ale przymilające się do niego dziewczyny ze śmietanki towarzyskiej nie są w stanie dostrzec jego prawdziwego oblicza. Otaczająca go aura łobuza nie jest pozą – za aroganckim uśmiechem i niezwykłymi szarymi oczami przystojniaka skrywają się krew i śmierć.

W świecie Arii za przyjemną aparycją często czai się potwór, który zabija z taką samą łatwością, z jaką składa pocałunek na ustach.

Ucieczka i porzucenie dotychczasowego życia to jedyna szansa, by uniknąć zaaranżowanego małżeństwa, ale Aria nie potrafi opuścić rodziny.
Dziewczyna przełamuje więc strach i postanawia związać się z mężczyzną, którego wybrali dla niej bliscy. Dorastając pośród drapieżników nauczyła się, że nawet najzimniejszy drań posiada uczucia, dlatego Aria zamierza znaleźć sposób, aby podbić serce przystojnego gangstera.

Cora Reilly jest autorką romansów erotycznych i powieści z gatunku New Adult. Pisarka należy do miłośniczek dobrego jedzenia, wina oraz książek. Nie ukrywa, że ma ogromną słabość do literackich postaci „złych chłopców”.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
czytnikach certyfikowanych
przez Legimi
czytnikach Kindle™
(dla wybranych pakietów)
Windows
10
Windows
Phone

Liczba stron: 355

Odsłuch ebooka (TTS) dostepny w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
Oceny
4,5 (766 ocen)
505
157
81
15
8
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
Kala32

Dobrze spędzony czas

Bardzo fajna książka i przeczytam kolejny raz następne części,ale wydaje mi się że z tą niewinnością Ari to autorka przesadziła.
50
Zapisanastrona

Nie oderwiesz się od lektury

To druga powieść Cory z jaką przyszło mi się zmierzyć i myślę, że jest ona najlepszą autorką romansów mafijnych, z którymi miałam styczność. Pierwsza część pochłonęła mnie do reszty i przeczytałam ją jednym tchem
40
Nikolakurek

Nie oderwiesz się od lektury

MEGA❤MEGA❤ I JESZCZE RAZ MEGA ❤
40
AgaAgi

Nie oderwiesz się od lektury

Uwielbiam książki od Cory ❤ Ma tak świetny styl pisania, że nie można oderwać się od czytania.
30
AniekKo

Z braku laku…

Czuję się... zażenowana. Historia ma potencjał, ale postaci są bardzo płaskie - mamy niewinne dziewczę i mafioza pełną gębą. Ona nie zna normalnego życia a on ma zasady. Po całej lekturze książki jestem w stanie powiedzieć tylko tyle o głównych bohaterach. Wydaje mi się, że mniej scen erotycznych a więcej głębi w historii i charakterach postaci mogłoby tą pozycję trochę uratować.
31

Popularność