Z mgły zrodzony - Brandon Sanderson - audiobook

Z mgły zrodzony audiobook

Brandon Sanderson

4,7

63 osoby interesują się tą książką

Opis

Książka autora ""Drogi królów"" i ""Słów światłości""

Przez tysiąc lat popiół zasypywał kraj, nie kwitły kwiaty. Przez tysiąc lat skaa wiedli niewolnicze życie w nędzy i strachu. Przez tysiąc lat Ostatni Imperator, ""Skrawek Nieskończoności”, posiadając władzę absolutną, rządził i stosował terror, niezwyciężony jak bóg. A kiedy nadzieja została porzucona już tak dawno, że nie pozostały z niej nawet wspomnienia, pokryty bliznami pół-skaa ze złamanym sercem odkrywa ją na nowo w piekielnym więzieniu Ostatniego Imperatora. Tam poznaje moce Zrodzonego z Mgły. Znakomity złodziejaszek i urodzony przywódca, wykorzystuje swoje talenty w intrydze, która ma pozbawić tronu i władzy samego Ostatniego Imperatora.

 

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 24 godz. 14 min

Lektor: Marcin Popczyński

Oceny
4,7 (706 ocen)
512
164
25
3
2
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
MateuszPietrych

Nie oderwiesz się od lektury

Szczerze ciężko znaleźć mi wady tej książki. Niezwykłe światotwórstwo, świetna historia, fenomenalnie napisane postaci i ten nieuchwytny element, który sprawia, że ciężko się oderwać. Serdecznie polecam, dla lubiących fantastykę myślę że z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że się nie zawiodą. Jeśli chodzi o kogoś kto dopiero wkracza ten świat, wydaje mi się że historia powinna być wystarczająco dobra by elementy fantastyczne nie przytłoczyły. Serdecznie polecam.
10
Favoladolce

Nie oderwiesz się od lektury

Świetna fantastyka na najwyższym poziomie, pełna zwrotów akcji i barwnych bohaterów. Długo odwlekałam jej przeczytanie bo bałam się dłużyzny, nudy i zbyt skomplikowanego świata, ale książka okazała się niezwykle wciągająca!
10
Aneta88_88

Nie oderwiesz się od lektury

polecam
00
luberhouse

Nie oderwiesz się od lektury

lsiążka bardzo wciągająca fabuła nie jest łatwa do przewidzenia
00
1Aklime1

Nie oderwiesz się od lektury

Wybitny lektor !!!
00

Popularność