Wycinanki z papieru - Katarzyna Michalec - ebook

Wycinanki z papieru ebook

Katarzyna Michalec

0,0
8,54 zł

lub
Opis

Książka zawiera wzory prac wykonanych z papieru. Dla ułatwienia, każda praca została opisana i pokazana w kilku etapach. Tworzenie zabawek z papieru to nie tylko zabawa, ale również świetna gimnastyka dla małych rąk. A gotowe dzieła mogą służyć jako ozdoby lub prezenty dla najbliższych.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB
MOBI
PDF

Liczba stron: 14
Katarzyna Michalec

Wycinanki z papieru

© Copyright by Katarzyna Michalec & e-bookowo

Projekt okładki: Katarzyna Michalec & e-bookowo

Ilustracje: Katarzyna Michalec

ISBN 978-83-7859-818-3

Wydawca: Wydawnictwo internetowe e-bookowo

www.e-bookowo.pl

Kontakt: [email protected]

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kopiowanie, rozpowszechnianie części lub całości

bez

 

PIRAT

1. Kartkę z bloku technicznego składamy na połowę. Następnie wycinamy tułów postaci uważając, aby nie przeciąć kartki na zgięciu. Z kartki innego koloru wyklejamy spodnie. Z włóczki oraz guzika robimy pas, za którym możemy umieścić mały plastikowy pistolet lub wycięty z papieru sztylet. Bluzkę wyszywamy kordonkiem.

 

2. Z papieru wycinamy głowę postaci z brodą i włosami. Oczy oraz nos wyklejamy z koralików. Brwi, usta oraz włosy wyszywamy kordonkiem.

 

3. Wycinamy czapkę oraz buty. Czapkę ozdabiamy trupią czaszką. Na butach zaznaczamy linię, w miejscu której powstanie zagięcie.

 

4. Wycinamy ręce.

 

5. Tułów pirata zginamy na połowę. Następnie przyklejamy do niego pozostałe elementy tak, jak na zdjęciu. Ręce przyklejamy od wewnątrz. Buty zaginamy w miejscu oznaczonym linią i przyklejamy od wewnętrznej strony spodni.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LEW

1. Kartkę z bloku technicznego składamy na połowę. Następnie wycinamy tułów lwa uważając, aby nie przeciąć kartki na zgięciu. Wycinamy również lwie łapy i przyklejamy do tułowia. Kordonkiem wyszywamy sierść oraz pazury.

 

2. Wycinamy lwią głowę, którą przyklejamy do grzywy. Z papieru wyklejamy pyszczek, a z koralików oczy. Grzywę wyszywamy kordonkiem.

 

3. Wycinamy ogon, a jego końcówkę wyszywamy kordonkiem.

 

4. Tułów lwa