Laurki dla przedszkolaka - Katarzyna Michalec - ebook

Laurki dla przedszkolaka ebook

Katarzyna Michalec

0,0
10,00 zł

lub
Opis

W książce znajdziemy różne wzory laurek wykonanych z papieru i drobnych ozdób. Każdą z nich z łatwością zrobi dziecko w przedszkolu. Pamiętajmy, że są to tylko wzory, które możemy w dowolny sposób modyfikować, tworząc własne oryginalne dzieła. Robienie laurek z pewnością sprawi dzieciom wiele radości, a najlepszą nagrodą będzie uśmiech osoby, która otrzyma taki prezent. To również doskonały sposób na kreatywne spędzanie wolnego czasu.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB
MOBI
PDF

Liczba stron: 15

Oceny
0,0
0
0
0
0
0Katarzyna Michalec

Laurki dla przedszkolaka

© Copyright by

Katarzyna Michalec & e-bookowo

Projekt okładki: Katarzyna Michalec

Ilustracje: Katarzyna Michalec

ISBN 978-83-7859-820-6

Wydawca: Wydawnictwo internetowe e-bookowo

www.e-bookowo.pl

Kontakt: [email protected]

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kopiowanie, rozpowszechnianie części lub całości

 

Wstęp

W książce znajdziemy różne wzory laurek. Czasami brakuje pomysłów na wykonanie oryginalnej kartki, a wiadomo przecież, że te zrobione własnoręcznie, choćby w najprostszy sposób, są cenniejszym prezentem, niż gotowe kupione w sklepie. Dla tych wszystkich, którym brakuje pomysłów, z pomocą nadchodzi niniejsza książka. Przedstawione w niej laurki wykonane są głównie z papieru i drobnych ozdób. Każdą z nich z łatwością zrobi dziecko w przedszkolu. Pamiętajmy, że są to tylko wzory, które możemy w dowolny sposób modyfikować, tworząc własne oryginalne dzieła. Robienie laurek z pewnością każdemu dziecku sprawi wiele radości, a najlepszą nagrodą będzie uśmiech osoby, która otrzyma taki prezent. To również doskonały sposób na kreatywne spędzanie wolnego czasu.

Przyjemnej zabawy!

 

 

 

 

 

 

 

Zebra

Materiały: białe kartki z zboku technicznego, papier kolorowy, czarny flamaster, klej do papieru, nożyczki.

Białą kartkę z bloku technicznego składamy na połowę. Następnie na papierze rysujemy czarnym flamastrem głowę zebry, wycinamy ją i naklejamy na pierwszej stronie kartki. Oczy wycinamy z papieru. Dookoła rysujemy czarne pasy.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kot

Materiały: kolorowy blok techniczny, klej do papieru, nożyczki.

Kartkę z bloku technicznego składamy na połowę. Następnie odcinamy z niej wąski pasek. Z papieru wycinamy pyszczek, wąsy, nos oraz oczy kota i przyklejamy je na pierwszej stronie. Od wewnętrznej strony przyklejamy uszy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uśmiechnięta buźka

Materiały: kolorowy blok techniczny, klej do papieru, kolorowe kordonki, igła, nożyczki.

Kartkę z bloku technicznego składamy na połowę. Następnie na pierwszej stronie wyklejamy z papieru wesołą buźkę. Nawleczony na igłę kordonek wiążemy na węzeł, przeszywamy od środka kartkę, a na przedniej stronie przycinamy na dowolną długość. Czynność tę powtarzamy kilkakrotnie, aż utworzymy na głowie postaci bujną czuprynę.

 

 

 

 

Kwiaty z filcu

Materiały: kolorowy blok techniczny, filc, kordonki, igła, klej, nożyczki.

Kartkę składamy na połowę. Na przedniej stronie naklejamy drugą, mniejszą i w innym kolorze. Obie obszywamy kordonkiem. Z filcu wyklejamy kwiaty i listki. Łodygi natomiast wyszywamy lub wyklejamy kordonkiem.

 

 

 

Sowa

Materiały: kolorowy blok techniczny, klej do papieru, nożyczki.

Kartkę z bloku technicznego składamy na połowę, a następnie przycinamy ją wzdłuż tworząc wąski pasek. Do kartki przyklejamy wycięte z papieru sowie oczy, dziób i łapki. W górnej części kartki odginamy rogi tworząc sowie uszy.

 

 

Zimowy krajobraz

Materiały: kolorowy blok techniczny, płatki kosmetyczne, klej introligatorski, nożyczki.

Kartkę z bloku technicznego składamy na połowę. Następnie z płatków kosmetycznych wyklejamy na niej śnieżne zaspy oraz korony drzew i padający śnieg. Z papieru wycinamy jelonka oraz pnie drzew i doklejamy do kartki.