To, co widzialne i to, czego nie widać - Frédéric Bastiat - audiobook

To, co widzialne i to, czego nie widać audiobook

Frederic Bastiat

4,6

Opis

Frédéric Bastiat zapisał się w historii jako wolnorynkowy ekonomista, który w prosty, ale dobitny sposób obnażał rozwiązania gospodarcze proponowane przez socjalistów. Jego publikacje cechuje specyficzny styl wypowiedzi okraszony ironią i prostymi przykładami, dzięki czemu działają one nawet na wyobraźnię osób niezaznajomionych z mechanizmami działania makroekonomii.

Audiobook „To, co widzialne i to, czego nie widać” to jedna z najbardziej znanych prac autora, skupiająca się na wyszczególnieniu i opisaniu w obrazowy sposób głębokich błędów myślowych dotyczących ekonomii.

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 2 godz. 3 min

Lektor: Frédéric Bastiat

Oceny
4,6 (18 ocen)
14
2
1
1
0
Sortuj według:
lacerta_

Dobrze spędzony czas

Wartościowa pozycja. Chociaż krótka wymaga skupienia i uwagi, ale pozwala na spojrzenie z innej perspektywy na gospodarkę. Ciekawa logika i przemyślenia autora sprawiały, że chętnie przechodziłam przez kolejne rozdziały. Myślę, że jeszcze kiedyś wrócę do tej książki z nadzieją, że wyniosę z niej jeszcze więcej wiedzy.
10
modernhippie

Nie oderwiesz się od lektury

Ciekawe spojrzenie, warto znać
00
ediqueen

Nie oderwiesz się od lektury

Super
00
Drusix

Nie oderwiesz się od lektury

Niesamowite jest to, że ta książka równie dobrze mogła być napisana wczoraj. Jej treść nadal jest aktualna. Smutne jest to, że po ponad 100 latach ludzie nadal nabierają się na ideę socjalizmu.
00
PawelAR

Nie oderwiesz się od lektury

Na pewno to nie był stracony czas na wysłuchanie tej książki.
00

Popularność