Telefon od anioła - Guillaume Musso - ebook + audiobook + książka

Telefon od anioła ebook i audiobook

Guillaume Musso

4,4

Ten tytuł dostępny jest jako synchrobook® (połączenie ebooka i audiobooka). Dzięki temu możesz naprzemiennie czytać i słuchać, kontynuując wciągającą lekturę niezależnie od okoliczności!
Opis

 

Przypadek czy przeznaczenie?

Nowy Jork, lotnisko Kennedy'ego. Madeline i Jonathan nigdy wcześniej się nie spotkali. Ona jest paryską kwiaciarką, on – słynnym szefem kuchni, który niedawno stracił żonę i sieć restauracji stanowiącą dorobek życia; teraz prowadzi skromne bistro we włoskiej dzielnicy San Francisco.
Gdyby nie incydent na lotnisku, żadne nawet nie wiedziałoby o istnieniu drugiego. Biegnąc do wolnego stolika w zatłoczonym barze, wpadają na siebie i przez przypadek zamieniają telefony komórkowe. Kiedy zdają sobie sprawę z pomyłki, jest już za późno – dzielą ich tysiące kilometrów. Ciekawość bierze górę nad dyskrecją. Madeline i Jonathan nie potrafią powstrzymać się przed przejrzeniem zawartości nie swoich komórek.

Czy oprócz intymnych zdjęć, e-maili i SMS-ów kryją one jakieś interesujące informacje?

Okazuje się, że tak. Przeszłość dwojga zafascynowanych sobą nieznajomych wiąże mroczna tajemnica, którą każde usiłowało wymazać z pamięci. Oraz pewna dziewczyna, która albo zaginęła, albo została zamordowana. Działając razem, Jonathan i Madeline mogą sobie wzajemnie pomóc. Niestety, grzebanie w przeszłości nie zawsze dobrze się kończy...

 

Niesamowite zwroty akcji zmieniają Telefon od anioła w dreszczowiec o takiej intensywności, jakiej Musso wcześniej nie osiągnął.

RTL

Romantyczny thriller, utrzymany w tonacjach czerni i różu… Jeśli chcesz wiedzieć, jakie sekrety łączą obie postacie, musisz jak najprędzej dotrzeć do ostatniej strony!

France Info

Jeśli raz otworzysz powieść Musso, nie zamkniesz jej, aż jej nie skończysz! Telefon od anioła zaczyna się jak komedia romantyczna, a potem przyspiesza i zamienia się w thriller, którego nie można porzucić.

Europa 1

Zawiła intryga, świetny pomysł i filmowa narracja.

„Le Point”

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
czytnikach certyfikowanych
przez Legimi
czytnikach Kindle™
(dla wybranych pakietów)
Windows
10
Windows
Phone

Liczba stron: 378

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 11 godz. 7 min

Lektor: Krzysztof Gosztyła
Oceny
4,4 (1223 oceny)
728
338
122
28
7
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
Renija94

Dobrze spędzony czas

@rewi.books Jest to pierwsza książka Guillaume Musso , którą przeczytałam. Mogę powiedzieć , że z pewnością nie ostatnia. Sięgając po tę książkę nie miałam pojęcia co mnie czeka. Początkowo można pomyśleć, że to historia romantyczna. Dwójka nieznajomych , zamiana telefonów. Dołożymy do tego wątek kryminalny. Tak oto powstała bardzo ciekawa i wciągająca historia. Czytałam z wielką przyjemnością. Wszystko napisane jest przyjemnym językiem, który bardzo łatwo się czyta. Koniecznie muszę przeczytać inne książki tego autora.
20
AniaDadej

Nie oderwiesz się od lektury

Jak zawsze w przypadku tego autora nie można oderwać się od lektury.
20
renik73

Nie oderwiesz się od lektury

Szczerze polecam książka warta przeczytania
10
Sagul

Nie oderwiesz się od lektury

nie oderwiesz się od lektury
10
NicolaFortuna

Dobrze spędzony czas

Książka ciekawa, trochę długo się rozkręca jak dla mnie. Nie jest zła, ale nie zaskakawila aż tak bardzo jak się spodziewałam :) Lektura naprawdę dobra, jednak po recenzjach spodziewałam się czegoś więcej. Może to kwestia tego, że nastawiłam się na lekturę od której naprawdę nie będę mogła się oderwać :)
00

Popularność